Jedna z najlepszych gier Deus Ex, Deus Ex Go, znika

Grafika do artykułu zatytułowanego Jedna z najlepszych gier Deus Ex znika

obrazek: Deus Ex Go

Przez jakiś czas Square Enix Montreal (Został później przemianowany na Onoma) tworzyli jedne z najlepszych mobilnych gier logicznych w historii. Powrót Hitmanai Lary Croft Joe i Deus Ex Go Były to trzy z najmądrzejszych i najtrudniejszych gier, w które można grać na telefonie, a wszystkie stały się klasykami gatunku. Niestety, jeden z nich ma zniknąć na zawsze.

Onoma- od Został nagle zamknięty na początku tego miesiącaogłosiło dzisiaj, że wiele ich gier zostanie „wycofanych” na początku 2023 roku. Wśród nich Zabójca Snajper: Cieniektóry został wydany dopiero w zeszłym roku, i Deus Ex Go. Pełne oświadczenie studia brzmi:

Arena Battle Heroes, Deus Ex GO, Hitman Sniper: The Shadows i Space Invaders: Hidden Heroes zostaną zamknięte 4 stycznia.

Gry zostaną usunięte z App Store / Google Play Store 1 grudnia, a obecni gracze nie będą mogli uzyskać do nich dostępu po 4 stycznia.

Ze skutkiem natychmiastowym zakupy w grze zostaną wstrzymane. Zachęcamy do korzystania z poprzednich zakupów w grze przed 4 stycznia, ponieważ nie zostaną one zwrócone.

W imieniu zespołu programistów chcielibyśmy podziękować za granie w nasze gry.

Zauważ, że te nie znikają tak po prostu z tych dwóch sklepów, tak jest znikać, a gry nie będą już dostępne po 4 stycznia, nawet jeśli już je pobrałeś. Z osobistej perspektywy – jako ktoś, kto się odkurza on idzie Gry są zamykane jako zabójcy czasu co rok lub dwa – co jest irytujące, ale także tragedia z punktu widzenia ochrony gry.

Ludzie stworzyli tę grę, ludzie ją kupili, ludzie cieszyli się tą grą przez lata, a po zamknięciu studia i zmianie niektórych praw, teraz oficjalnie przestanie istnieć?

Blokady nie mają wpływu Lary Croft Joe i Powrót HitmanaPrzynajmniej oba są również dostępne na PC (Deus Ex Go Był dostępny w Sklepie Windows, ale został stamtąd również usunięty).

Deus Ex GO – zwiastun premierowy

READ  God of War Ragnarok's Huge New Game Plus aktualizacja jest już dostępna na PS5 i PS4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *