Jelly Roll ujawnia swoją niesamowitą przemianę w odchudzaniu podczas przygotowań do zawodów wytrzymałościowych

Cukierkowa nazwa

Gwiazda muzyki country Cukierkowa nazwa Rozpoczął zupełnie nową podróż związaną ze zdrowiem i jak dotąd wydaje się, że radzi sobie doskonale.

39-letni piosenkarz opowiedział niedawno o zmianach, jakie wprowadził w swoim stylu życia w ramach przygotowań do przyszłomiesięcznego wyścigu na 5 km. Oczywiste jest, że w trakcie treningu stracił już znaczną wagę.

„Prawdopodobnie ważyłam mniej niż 70 funtów” – powiedziała Jelly Roll. ludzie W nowym wywiadzie opublikowanym w sobotę, 13 kwietnia. „Naprawdę nieźle mi idzie, stary. Pokonuję od dwóch do trzech mil dziennie, cztery do sześciu dni w tygodniu”.

Ponadto piosenkarz „Need a Favor” powiedział, że codziennie spędza „20–30 minut w saunie i sześć minut w zimnej wodzie” i „teraz odżywia się zdrowiej”.

Jelly Roll będzie uczestniczyć w 2 Niedźwiedzie 5 tys z Berta Kreischera I Tomek Seguraktóry jest współgospodarzem popularnego podcastu komediowego 2 niedźwiedzie, 1 jaskinia. We wtorek 7 maja w Rose Bowl w Pasadenie w Kalifornii odbędzie się gwiazdorska impreza na 5 km.

„Czuję się naprawdę dobrze” – Gilley powiedział o swoich dotychczasowych postępach treningowych i nie może się doczekać wszystkich możliwości, jakie stoją przed nim, jeśli będzie kontynuował nowy styl życia.

„Myślałem, że planuję stracić 100, 100 lub coś takiego [pounds]Kontynuował: „Jeśli czuję się tak dobrze na wadze, stary, mogę sobie tylko wyobrazić, jak będę się czuł, kiedy wyruszę w trasę”.

Artysta „Save Me” ma zaplanowanych na lato kilka festiwalowych występów, po których wyruszy w trasę „Beautyly Broken Tour”. Premiera krajowej trasy koncertowej odbędzie się we wtorek, 27 sierpnia, w Delta Center w Salt Lake City w stanie Utah.

Następny: Fani uwielbiają „bezcenną” reakcję Jelly Roll na spotkanie z ulubionymi gwiazdami

READ  G4 zamyka się po zwolnieniu, Frosk zwolniony, umowa WWE rozpada się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *