Jen Tran została pierwszą azjatycką główną damą

Uczestniczka Joey'a Graziade'a w sezonie „Kawaler”, Jen Tran, została ogłoszona główną damą 21. sezonu „Kawalera”.

Podczas poniedziałkowego wieczoru finałowego 28. sezonu „Kawalera” gospodarz serii Jesse Palmer wraz z byłą gwiazdą „Kawalera” Charty Lawson ujawnił tę wiadomość. Tran przejdzie do historii serii „Bachelor” jako pierwszy kawaler pochodzenia azjatycko-amerykańskiego.

Palmer wyprowadził Trana podczas ceremonii „After the Final Rose” w finale sezonu Graziade.

„Szukam kogoś o naprawdę dużej osobowości” – powiedział Tran. – Chodzi mi o dobrą zabawę, te bezczelne przekomarzania się.

Po otrzymaniu pierwszego tytułu azjatycko-amerykańskiego kawalera Tran powiedziała: „To naprawdę niesamowite. Czuję się wdzięczna i zaszczycona, że ​​mogę być pierwszą azjatycką kawalerką w tej serii. Dorastając, zawsze chciałam zobaczyć azjatycką reprezentację w telewizji. Czuję to było naprawdę rzadkie. Azjaci. Zawsze, gdy jestem w mediach, to po to, żeby obsadzić drugoplanową postać, spełnić jakiś stereotyp i zawsze byłem w tym zanurzony, bo nie zawsze widzę siebie na ekranie. Nie widzę siebie jako główny bohater.

W oficjalnym komunikacie prasowym stacja ABC opisała Tran jako „słodką i współczującą kobietę, która poświęciła swoje życie pomaganiu innym, a obecnie studiuje, aby zostać asystentką medyczną. Dwujęzyczna wietnamska piękność mieszka obecnie w Miami i jest gotowa znaleźć miłość u mężczyzny”. mężczyzna, na którym można polegać i który jest tak samo godny zaufania i troskliwy jak ona.Kiedy nie się uczy, Tran lubi czytać, wiosłować i podróżować, kiedy tylko nadarzy się okazja.

„Kawaler” to koprodukcja z Next Entertainment, Warner Bros. Unscripted Television i Warner Horizon. Bennett Graebner, Claire Freeland, Jason Ehrlich, Tim Warner i Peter Gust są producentami wykonawczymi.

Nie ustalono daty premiery 21. sezonu „Kawalera”, ale serial zostanie wyemitowany latem tego roku w stacjach ABC i Hulu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *