Jennifer Aniston: „Całe pokolenie dzieciaków” uważa swoich przyjaciół za obraźliwych | Jennifer Aniston

„Całe pokolenie dzieci” uważa teraz swoich przyjaciół za znęcających się, — powiedziała Jennifer Anistonaktorka, która zasłynęła z seriali komediowych z lat 90.

Mówiąc do różnorodnyAniston powiedział, że praca w komedii staje się coraz trudniejsza, ponieważ „komikom nie wolno teraz” „nabijać się z życia”.

„Teraz jest to trochę trudne, ponieważ trzeba być bardzo ostrożnym, co naprawdę utrudnia komikom, ponieważ piękno komedii polega na tym, że nabijamy się z siebie, nabijamy się z życia” – powiedział Aniston.

„[In the past] Można żartować z fanatyka i śmiać się – to było histeryczne. I chodziło o edukowanie ludzi o tym, jak śmieszni mogą być ludzie. Teraz nie wolno nam tego robić”.

Komedia o życiu sześciu młodych nowojorczyków, trzech mężczyzn i trzech kobiet, Friends była emitowana w NBC w latach 1994-2004. Przyciągnęła gwiazdy z obsady i pozostaje niezwykle popularna, ale Aniston powiedziała, że ​​​​nowa wrażliwość odgrywa swoją rolę.

„Istnieje całe pokolenie dzieciaków, które teraz wracają do odcinków Przyjaciół i uważają je za obraźliwe” – powiedziała.

„Były rzeczy, które nigdy nie były zamierzone, a inne… cóż, powinniśmy byli pomyśleć o tym w całości… ale nie sądzę, aby istniała taka wrażliwość jak teraz”.

Aniston nie jest jedyną komiczką czy sitcomem, która sugeruje, że progresywizm i wrażliwość stały się przeszkodą dla kreatywności. Komicy, w tym Chris Rock i Dave Chappelle, nawoływali ostatnio do „kultury przebudzenia”, aby ograniczyć, jak mówią, znośne żarty. Z kolei obaj zostali wezwani Obraźliwe żarty oraz dla grup wymagających „przebudzenia”.

Niektórzy widzowie krytykowali Przyjaciół za brak różnorodności. Wszyscy główni bohaterowie są biali, a osoby kolorowe są rzadko spotykane w serialu. Inni zauważyli dowcipy, które są obecnie postrzegane jako homofobiczne lub transfobiczne.

Współtwórz spektakl Wyraź poczucie winy o jej braku różnorodności.

Marta Kauffman powiedziała: „Przyznanie się i zaakceptowanie winy nie jest łatwe”. Los Angeles Times. „Boli mnie patrzenie na siebie w lustrze. Czuję się zażenowany, bo 25 lat temu nie wiedziałem lepiej”.

READ  Rynek odsprzedaży Kanye West Yeezy może przynieść ogromne zyski, jeśli Adidas zrezygnuje z krawatów

Kauffman powiedziała, że ​​przekazała 4 miliony dolarów na ustanowienie programu profesorskiego na Brandeis University, „aby wesprzeć wybitnego uczonego skupionego na badaniu ludów i kultur Afryki oraz afrykańskiej diaspory”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *