Jennifer Coolidge wspiera strajk scenarzystów podczas MTV Movie & TV Awards

(CNN) Jennifer Coolidge Kocha dwie rzeczy: popcorn i scenarzystów.

Coolidge wyjaśnił to w nagranym wcześniej przemówieniu, które zostało pokazane w niedzielę Nagrody filmowe i telewizyjne MTV audycji, w której gwiazda „Białego lotosu” otrzymała specjalną nagrodę Comedic Genius Award.

Po skomentowaniu ironii, że złota figurka popcornu jest jednym z jej ulubionych potraw (później widziano ją, jak podjada prawdziwe jedzenie) Popcorn Odbierając kolejną nagrodę za najlepszy przerażający występ, Coolidge okazał członkom trochę miłości Gildia Scenarzystów Amerykańskich jest obecnie w trakcie strajku.

„Prawie wszystkie wielkie komedie zaczynają się od wielkich pisarzy i wierzę, że jako dumny członek SAG (Screen Actors Guild) stoję tu dziś przed wami obok moich sióstr i braci WGA, którzy walczą teraz, walcząc o prawa artystów wszędzie – powiedział Coolidge.

Następnie zacytowała Williama Szekspira: „Sztuka jest najważniejsza”.

„Nie chcę wkładać mu słów w usta, ale myślę, że to wszystko” – podsumowała, po czym zaczęła tańczyć, gdy w tle leciał „Jump Around” House of Pain.

Joseph Quinn, który zdobył nagrodę dla najlepszego przełomowego występu za rolę Eddiego Monsona w 4 „Dziwne rzeczy” Odniósł się również do trwającego strajku, mówiąc w swoim nagranym wcześniej przemówieniu: „Bycie pisarzem to ciężka praca i zasługuje na szacunek”.

Piotra Pascala Gratulacje także dla scenarzystów, którzy w imieniu showrunnerów Craiga Mazina i Neila Druckmanna zabrał do domu najlepszą prezentację „The Last of Us”. „Solidaryzujemy się z WGA, która tak ciężko walczy o sprawiedliwe płace” – powiedział.

Członkowie WGA rozpoczęli strajk 2 maja po tym, jak związkowi, a głównym studiom i nadawcom nie udało się dojść do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. Strajk dotknął już wiele produkcji, w tym samą galę MTV Movie & TV Awards.

Drew Barrymore Zrezygnowała ze swoich obowiązków gospodarza w celu wsparcia książki, a nagrana wcześniej transmisja została wyemitowana w miejsce tego, co miało być pokazem na żywo po tym, jak WGA West ogłosiło plany pikiety przed miejscem wydarzenia w Los Angeles. Dla zwycięzców wyemitowano wcześniej nagrane winiety przedstawiające Barrymore’a i nagrane wcześniej przemówienia, a uzupełniono klipy z poprzednich momentów MTV Movie & TV Award.J l Przestrzeń między dystrybucjami nagród.

READ  Apelacja Jussie Smollett: 150-dniowy wyrok rozpoczyna się w więzieniu Cook County; Aktor krzyknął „Nie jestem samobójstwem” po werdykcie

Inne produkty dotknięte strajkiem to: Late Night Shows Network, which Ciemność zniknęła We wtorek rozpoczyna się strajk, wraz z „Saturday Night Live”, który Spektakl w ten weekend jest odwołany To oznaczałoby powrót ałunu Pete’a Davidsona jako gospodarza.

„Stranger Things” Netflixa też ogłaszać W sobotę wstrzymali produkcję sezonu 5 z powodu strajku, opóźniając długo wyczekiwany finałowy sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *