Justin Timberlake ogłasza swoją nową światową trasę koncertową Forget Tomorrow

Justin Timberlake jest w trasie!


42-letni muzyk, który w czwartek wydał swój nowy singiel „Selfish”, ogłosił, że „wyrusza w trasę koncertową”, w czwartkowym odcinku Forget Tomorrow World Tour ujawniając swoją nową trasę koncertową Forget Tomorrow World Tour. The Tonight Show z Jimmym Fallonem w roli głównej.


„Wystąpiłam w Memphis, rozwaliłam to. To był darmowy występ” – powiedziała 49-letnia Fallon podczas rozmowy duetu podczas występu.


„Tak. Moje rodzinne miasto, tak” – powiedział Timberlake.


„Tutaj to zaczęłam. To tutaj po raz pierwszy zagrałam „Selfish”” – kontynuowała Fallon, zanim wspomniała o kolejnym bezpłatnym koncercie Timberlake'a w Irving Plaza w Nowym Jorku.


„Powinniśmy im powiedzieć?” – zapytali aktor i piosenkarz, a gospodarz zapytał: „Masz coś dla…”.


„Jimmy się otworzy” – powiedziała z uśmiechem gwiazda „Suit & Tie”.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Justin Timberlake i Jimmy Fallon w czwartek, 25 stycznia 2024 r.

Todd O'Young/NBC za pośrednictwem Getty Images

„Nie, nie to chcą usłyszeć” – Fallon zaśmiała się, po czym zapytała: „Czy zamierzasz występować częściej?”


„Być może” – Timberlake uśmiechnął się do tłumu, gdy ludzie zaczęli wiwatować.


Fallon kontynuował: „Czy masz coś do ogłoszenia?”, na co Timberlake odpowiedział: „Nie, nie, nie. Nie mam nic do ogłoszenia. Ogłaszamy to” – przesyłając swój nadchodzący album. Wszystko, co myślałem, że było.„Nie, nie, nie. Może coś ekstra?” Fallon zapytała ponownie. Jednak Timberlake upierał się, że „nadal tworzy listę utworów dla Irving Plaza”.


„Mówię tylko, że może być coś, co publiczność może chcieć usłyszeć, jeśli powiem właściwą rzecz” – powiedział Fallon, zaczynając krzyczeć do wiwatów. „Ludzie oglądają z domu i mogą wejść na stronę justintimberlake.com i coś kupić, jeśli czegoś chcą”.


„Czy jest coś, co chciałbyś ogłosić?” – krzyknął spiker, zanim zabrzmiały bębny.


„Co się teraz stanie?” – zapytał Timberlake ze zdezorientowanym wyrazem twarzy. „Och, to” dodał, gdy Fallon pokazała mu tył karty.


„O tak, jadę w trasę” – oznajmił w końcu Timberlake, gdy publiczność wiwatowała, a on i Fallon śmiali się.


Następnie Fallon ujawniła, że ​​nowa trasa to „światowa trasa” zatytułowana „Forgetting Tomorrow”. [World] wycieczka.”


według Reporter z Hollywood, Na koncercie ujawniono również, że trasa koncertowa rozpocznie się 29 kwietnia 2024 roku w Vancouver w Kanadzie, a sprzedaż biletów rozpocznie się 2 lutego.


„@justintimberlake ogłasza światową trasę FORGET TOMORROW! #FallonTonight #TFTWTOUR” – głosi podpis na klipie z ogłoszeniem NA Dzisiejszy występ Strona na Instagramie Czwartek.


Jimmy Fallon, Justin Timberlake i The Roots.

Todd O'Young/NBC za pośrednictwem Getty Images

Najnowsze ogłoszenie dotyczące trasy koncertowej autora piosenek i wydania „Selfish” następuje po ostatnich wiadomościach na temat jego nowego albumu Wszystko, co myślałem, że było – każdy Omów wytwarzanie produktu z Fallon W czwartek ujawnił, że napisał dla niego 100 piosenek, a ich premiera zaplanowana jest na 15 marca. Timberlake będzie także gościem muzycznym Sobotnia noc na żywo w ten weekend wraz z gospodarzem Dakotą Johnson.


Tymczasem w czwartek na swoim koncie na Instagramie Timberlake udostępnił filmy wideo ze swoich chwil z Fallon. W Jeden klip, opublikowane ponownie w historii piosenkarki z konta Fallon Tonight na Instagramie Fallon odwróciła się, zanim jego gość zajrzał do pokoju. „Kiedy usłyszysz @Justina Timberlake’a Wydaje swój nowy singiel „Selfish” #FallonDziś wieczorem„, brzmiał podpis, gdy wideo odtwarzało się wraz z kojącą muzyką.


W tym samym czasie Kolejny film Timberlake opublikował ponownie jego historię, a duet dołączył do The Roots, aby zaśpiewać składankę piosenek Timberlake'a, zaczynając od jego nowego singla „Selfish”. „Pani i moja miłość”.


Następnie Fallon i Timberlake zabawiali swoich zwolenników w innym miejscu wideo piosenkarz podzielił się w czwartek na swoim koncie na Instagramie. Na nagraniu Fallon wydaje się chodzić jak pingwin, podczas gdy Timberlake się temu przygląda. Następnie piosenkarka lekko szturchnęła gospodarza, gdy szli korytarzem, po czym oboje podekscytowani powiedzieli: „Idzie świetnie!”


„Wracamy do naszego b—–” – brzmiał podpis Timberlake’a, gdy wideo odtwarzało się wraz z piosenką „You Got A Friend In Me” z „Toy Story”.

READ  Zobacz Adama Sandlera w zwiastunie „Hustle” Netflixa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *