Ryan Coogler przemawia po tym, jak został błędnie podejrzany o usiłowanie kradzieży

Menedżer „Czarnej Pantery” w Atlancie próbował dokonać wypłaty ze swojego konta w Bank of America. Według policyjnego raportu uzyskanego przez CNN, kasjer otrzymał alert na swoim koncie, ponieważ kwota przekroczyła 10 000 dolarów. Kasjer poinformował swojego szefa, że ​​wierzy, że Coogler próbował obrabować bank i wezwano 911.

Według raportu, Coogler napisał notatkę na odwrocie swojego potwierdzenia wypłaty, stwierdzając, że chciał potajemnie rozliczyć pieniądze, biorąc pod uwagę kwotę.

Kiedy przybyła policja, dwóch jego kolegów zostało aresztowanych w samochodzie zaparkowanym przed bankiem i wsadzonych na tył radiowozu. Kogler został zakuty w kajdanki, podczas gdy policja zbadała telefon. Raport policyjny stwierdzał, że został zwolniony wkrótce po zweryfikowaniu jego tożsamości.

„Ta sytuacja nigdy nie powinna była mieć miejsca” – powiedział Coogler w oświadczeniu. „Jednakże Bank of America współpracował ze mną i zaadresował go do jego zadowolenia i poszliśmy do przodu”. różnorodny.

CNN zwrócił się do przedstawiciela firmy Coogler o komentarz.

„Głęboko żałujemy tego incydentu. To nigdy nie powinno się wydarzyć i przepraszamy pana Cooglera” – powiedział Bank of America w oświadczeniu dla CNN.

W chwili wypadku Coogler przebywał w Georgii, pracując nad produkcją „Czarnej pantery: Wakanda na zawsze”, kontynuacji swoich przebojowych filmów z 2018 roku.

Premiera filmu zaplanowana jest na listopad.

READ  Kanye West doświadczył „wirusowego” momentu Kamali Harris, kiedy to zrobiliśmy, Joe podczas występu Donda 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *