Jeremy Renner przebywa na oddziale intensywnej terapii po dwóch operacjach po tym, jak został ranny w wypadku z odśnieżarkąCNN

Gwiazda „Hook”, Jeremy Renner, był w pobliżu jego domu i oczyścił pasy przed swoim domem wypadek z odśnieżaniem, Według przedstawiciela aktora.

Renner wywoził śnieg ze swojego podjazdu w niedzielę, rzeczniczka Rennera, Samantha Mast, powiedziała CNN, aby jego rodzina mogła opuścić jego rezydencję w Nevadzie po wspólnym świętowaniu świąt. Członkowie rodziny Rennera byli z nim, gdy doszło do wypadku.

Reno Gazette-Journal poinformował w poniedziałek Burmistrz Reno, Hillary Chevy, zacytował, że Renner pomagał osieroconemu kierowcy w czasie wypadku. Mast powiedział, że pomaga sprzątać podjazd sąsiadów.

Więcej szczegółów na temat przyczyny wypadku zostanie przekazane przez biuro szeryfa hrabstwa Washoe na konferencji prasowej zaplanowanej na wtorek po południu, powiedział Mast. Renner nadal przebywa w szpitalu na intensywnej terapii. Rzecznik Rennera powiedział wcześniej CNN, że dochodzi do siebie po operacji po „tępym urazie klatki piersiowej i kości”.

Źródło bliskie aktorowi powiedziało CNN, że 51-letni aktor przeszedł jak dotąd dwie operacje w celu leczenia obrażeń odniesionych w wypadku.

Biuro szeryfa hrabstwa Washoe poinformowało, że jego zastępcy zareagowali na „urazy” z udziałem Rennera w rejonie autostrady Mount Rose w Reno.

Biuro szeryfa poinformowało w komunikacie prasowym, że zastępcy znaleźli rannego Rennera i skoordynowali jego transport do szpitala w okolicy, dodając, że aktor jest jedyną osobą zaangażowaną w incydent.

W czasie wypadku części zachodniej Nevady były pokryte śniegiem. W rejonie Reno spadło około 6-12 cali śniegu na wysokości poniżej 5000 stóp między sylwestrem a Nowym Rokiem oraz do 18 cali na wyższych wysokościach. Narodowa Służba Pogodowa Reno.

Renner udostępnił kilka filmów i zdjęć na swoich zweryfikowanych kontach w mediach społecznościowych, które pokazują go w śnieżnych warunkach, w tym jeden film na Instagramie opublikowany dwa tygodnie temu, w którym wydaje się, że aktor prowadzi pług śnieżny.

READ  Restart Amazona Road House oskarżony o naruszenie praw autorskich – i klonowanie dźwięku AI

Rodzina Rennera wydała oświadczenie w poniedziałek wieczorem, dziękując personelowi szpitala i ratownikom, ponieważ aktor pozostaje w szpitalu.

„Rodzina Jeremy’ego chciałaby wyrazić swoją wdzięczność wspaniałym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekują, Truckee Meadows Fire & Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzowi Reno Hilary Chevy oraz rodzinom Carano i Murdock” – czytamy w oświadczeniu jego rzecznika. „Są również bardzo przytłoczeni i wdzięczni za wylanie miłości i wsparcia ze strony jego fanów”.

Renner występuje w serialu Paramount+ „Mayor of Kingstown” i jest najbardziej znany z roli Hawkeye’a w kilku filmach Marvel Cinematic Universe.

Wystąpił w filmie „Avengers” Marek Rufalo Prośba o wsparcie modlitewne Renner w poniedziałek.

Ruffalo zamieścił w swoich relacjach na Instagramie: „Modlitwy do naszego brata @jeremyrennera o pełne i szybkie wyzdrowienie”. „Proszę, ześlij mu uzdrowienie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *