Jerrod Carmichael pojawia się jako wesoły w programie HBO Rothaniel

komik Jerrod Carmichael – który będzie gospodarzem „Saturday Night Live” 2 kwietnia – oficjalnie wyszedł ze swoim nowym wyglądem HBO Specjalny, którego premiera odbywa się w piątek wieczorem.

Nagrany w lutym w Blue Note Jazz Club w Nowym Jorku, Rothaniel wplata historie w historię rodziny Carmichael poprzez jej proces wyjścia. Carmichael opowiada o wadze utrzymywania tego sekretu w tajemnicy przez całe życie i karierę oraz o tym, jak wyjście na zewnątrz zmieniło jego relacje z przyjaciółmi i rodziną na lepsze i gorsze.

Po opowiedzeniu historii o tym, jak jego ojciec został przyłapany na oszustwie, Carmichael puka i spogląda na publiczność. „Po tym, jak wyszło na jaw, zostałem sam, czując się jak kłamca, ponieważ mam sekret” – mówi. „OhNie zostawiłbym go z dala od ojca, matki, rodziny, przyjaciół i ciebie. Zawodowo i osobiście. Sekretem jest to, że jestem gejem”.

Po długiej ciszy publiczność oklaskiwała ulgę Carmichaela. „Akceptuję miłość, naprawdę doceniam miłość. Moje ego chce się przeciwko niej zbuntować.” Później dodaje: „Buntowałem się przeciwko temu przez całe życie. Myślałem, że nigdy się nie wyjdę. W wielu momentach myślałem, że wolę umrzeć, niż stanąć twarzą w twarz z prawdą, aby rzeczywiście powiedzieć ludziom. Ponieważ to wiem zmienia sposób postrzegania mnie przez niektórych ludzi. Nie mogę tego kontrolować”.

Urodzony w Północnej Karolinie 34-letni Carmichael pojawił się w świecie stand-upów w Los Angeles. Stworzył także wspaniały, ale odwołany serial komediowy „The Carmichael Show”, który był emitowany przez trzy sezony w NBC i był tematyczny i na wpół autobiograficzny.

w 2019 specjalne „Wideo domowe” HBO rKomik opowiedział o swoich doświadczeniach seksualnych z mężczyznami podczas rozmowy z matką, kiedy powiedział: „Wcześniej kontaktowałem się z mężczyznami”. Ale w „Rutanielu” Carmichael przyznaje, że jego relacje z matką były niepewne, odkąd do niej przyszedł, ale ma nadzieję na przyszłość. „O ile ty wierzysz w Boga, ja wierzę w rozwój osobisty i poczucie wolności” – mówi. „I czuję się bardziej wolny”.

READ  Zobacz, jak Britney Spears śpiewa a cappella wersję Baby One More Time

Premiera „Rothaniela” w piątek, 1 kwietnia o 21:00 czasu wschodniego w HBO, będzie dostępna w HBO Max.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *