Skippy Peanut Butter zostało wycofane w 18 stanach ze względu na możliwe fragmenty metalu

Przesyłki, których to prawdopodobnie dotyczyło, zostały wysłane do: Kalifornii, Connecticut, Delaware, Florydy, Hawajów, Illinois, Indiany, Kansas, Massachusetts, Minnesoty, Missouri, Północnej Karoliny, Nebraski, New Hampshire, New Jersey, Nowego Jorku, Oklahomy i Wisconsin.

Hormel powiedział Washington Post, że żaden konsument nie skarżył się na problem, a wszyscy detaliści, którzy otrzymali produkty, zostali powiadomieni.

Firma poinformowała w komunikacie prasowym, że wewnętrzne systemy wykrywania zakładu zidentyfikowały problem i że wycofuje wycofanie „z wielką ostrożnością i podkreślając jakość swoich produktów”.

Jeśli uważasz, że kupiłeś jeden z tych produktów, możesz zwrócić go do sklepu, w którym go kupiłeś, zadzwonić do Skippy Foods Consumer Engagement pod numer 1-866-475-4779 lub odwiedzić ich witrynę internetową: www.penutbutter.comaby uzyskać przewodnik krok po kroku.

Hormel Minnesota z siedzibą w Więcej niż 130 Ogólnie rzecz biorąc, opracowanie pierwszej na świecie szynki konserwowej i słynnego SPAM-u, podstawowego produktu wojskowego w czasie II wojny światowej. Obecnie szczyci się ponad 50 markami sprzedawanymi na całym świecie, od Planters po Herd’s.

Hormel nabyty Skippy w 2013 roku za około 700 milionów dolarów, starając się rozszerzyć swoją działalność o białka, które nie są mięsem. Według Hormel’s, rocznie produkuje się ponad 90 milionów słoików masła orzechowego Skippy stronie internetowej.

READ  Prokuratorzy przeszukują siedzibę Deutsche Bank w śledztwie dotyczącym prania pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.