Skippy Peanut Butter zostało wycofane w 18 stanach ze względu na możliwe fragmenty metalu

Przesyłki, których to prawdopodobnie dotyczyło, zostały wysłane do: Kalifornii, Connecticut, Delaware, Florydy, Hawajów, Illinois, Indiany, Kansas, Massachusetts, Minnesoty, Missouri, Północnej Karoliny, Nebraski, New Hampshire, New Jersey, Nowego Jorku, Oklahomy i Wisconsin.

Hormel powiedział Washington Post, że żaden konsument nie skarżył się na problem, a wszyscy detaliści, którzy otrzymali produkty, zostali powiadomieni.

Firma poinformowała w komunikacie prasowym, że wewnętrzne systemy wykrywania zakładu zidentyfikowały problem i że wycofuje wycofanie „z wielką ostrożnością i podkreślając jakość swoich produktów”.

Jeśli uważasz, że kupiłeś jeden z tych produktów, możesz zwrócić go do sklepu, w którym go kupiłeś, zadzwonić do Skippy Foods Consumer Engagement pod numer 1-866-475-4779 lub odwiedzić ich witrynę internetową: www.penutbutter.comaby uzyskać przewodnik krok po kroku.

Hormel Minnesota z siedzibą w Więcej niż 130 Ogólnie rzecz biorąc, opracowanie pierwszej na świecie szynki konserwowej i słynnego SPAM-u, podstawowego produktu wojskowego w czasie II wojny światowej. Obecnie szczyci się ponad 50 markami sprzedawanymi na całym świecie, od Planters po Herd’s.

Hormel nabyty Skippy w 2013 roku za około 700 milionów dolarów, starając się rozszerzyć swoją działalność o białka, które nie są mięsem. Według Hormel’s, rocznie produkuje się ponad 90 milionów słoików masła orzechowego Skippy stronie internetowej.

READ  SpaceX wystrzeliwuje 46 satelitów Starlink, pocisk lądowy do morza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *