„Jeśli umrę w tajemniczej sytuacji…” Elon Musk opublikował tajny tweet godzinę po udostępnieniu posta „Kontakt z Rosją”: The Tribune India


Tribune Web Desk

Chandigarh, 9 maja

Elon Musk wywołał w poniedziałek ogromne poruszenie, opowiadając o śmierci w tajemniczych okolicznościach.

Musk, zapalony użytkownik Twittera, znany ze swoich humorystycznych tweetów, skłonił użytkowników do zastanowienia się, co naprawdę oznacza dyrektor generalny Tesli.

Musk, który niedawno nabył Twittera, napisał na mikroblogu: „Jeśli umrę w tajemniczej sytuacji, miło cię poznać”.

W międzyczasie, godzinę przed tweetem, Musk udostępnił post, który wydawał się być rozmową z rosyjskim urzędnikiem, który powiedział, że dyrektor naczelny Tesli był „zaangażowany w dostarczanie wojskowego sprzętu komunikacyjnego siłom faszystowskim na Ukrainie”.

„Według naszych informacji dystrybucją sprzętu Starka zajmował się Pentagon…” – czytamy w komunikacie. – Za to, Elon, będziesz rozliczany jako dorosły – nieważne, jak głupio będziesz grać.

Musk powiedział w marcu, że jego satelitarne usługi szerokopasmowe Starling otrzymały od niektórych rządów polecenie zablokowania rosyjskich źródeł wiadomości. „Na muszce”, napisał na Twitterze, „nie zrobimy tego, przepraszam, że jesteśmy bojownikiem o wolność słowa”.

#elon piżmo #tesla #twitter

READ  Kalifornia przygotowuje się na poważniejsze warunki pogodowe i burze: aktualizacje na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *