Jessica Alba odchodzi z The Honest Company

Jessica Alba ujawniła, że ​​ustąpi ze stanowiska dyrektora kreatywnego The Honest Company.

Aktorka i bizneswoman podzieliła się tą wiadomością we wtorek na Instagramie, ponad dziesięć lat po założeniu firmy sprzedającej produkty dla dzieci, produkty do pielęgnacji skóry, kąpieli i kosmetyki.

„Z wdzięcznym sercem dwanaście lat po założeniu The Honest Company rezygnuję ze stanowiska dyrektora kreatywnego” – napisała. „Jednakże, pełniąc funkcję członka Zarządu, będę nadal zapewniał strategiczne doradztwo. Chociaż podjęcie tej decyzji nigdy nie było łatwe, wiem, że mamy zespół kierowniczy, na którego czele stoi Carla Vernon, aby realizować naszą wizję założycielską i dziedzictwo Honest jako inicjator zmian w branży.”

Od czasu założenia The Honest Company w 2012 roku Alba pełni funkcję dyrektora kreatywnego. Następnie w maju 2021 roku spółka oficjalnie weszła na giełdę. W swoim poście dodała, że ​​budowanie firmy było „prawdziwym dziełem miłości”.

„Od pierwszej książki koncepcyjnej, którą pokazałem moim przyjaciołom z klasy „Mama i ja”, po uderzenie w dzwonek na giełdzie NASDAQ z rodziną u boku – to była podróż życia, podróż, która istniała tylko w moich najśmielszych snach .” Kontynuowała w mediach społecznościowych.

Aktorka wyraziła także swoje uznanie dla „całego Zespołu Uczciwych” oraz „Uczciwych Rodzin”, dodając, że jest „na zawsze wdzięczna”.

Alba zakończyła swój post na Instagramie, który zawierał cytaty ze zmarłej Pierwszej Damy Eleanor Roosevelt oraz zdjęcia dokumentujące historię firmy, mówiąc: „Dziękuję za pokazanie mi, że dziewczyna o niekonwencjonalnej ścieżce w biznesie może pomóc poprowadzić ruch na dobre”.

Zauważyła, że ​​zespołem The Honest Company nadal kieruje dyrektor generalna Carla Vernon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *