Jim Harbaugh celował w „wiele, wiele mistrzostw” z Chargers

Pokusa Lombardi Trophy sprowadziła Jima Harbaugha z powrotem do NFL. A on chce więcej niż jednego z nich.

Powinno być wiele, wiele mistrzostw– powiedział Harbaugh reporterom w czwartek za pośrednictwem Krisa Rhima z ESPN.com. „Będziemy pokorni. Pokorni i głodni. Ale to jest nasz cel. Naszym celem jest traktowanie ludzi pierwszej klasy i zdobywanie większej liczby mistrzostw.

Część dotycząca traktowania ludzi na pierwszym poziomie jest łatwa dla tych, którzy są naprawdę zaangażowani. Część dotycząca zdobywania wielu tytułów mistrzowskich jest trudna. Szczególnie w lidze AFC West, gdzie rozgrywający Patrick Mahomes będzie grał przez około następną dekadę.

Nawet bez Mahomesa w Kansas City trudno byłoby zdobyć wielokrotne mistrzostwa. Harbaugh ma 60 lat. Jak długo może pozostać w Chargers? Dziesięć lat? dwanaście?

Nie, to nie będzie łatwe. Nie mogę powiedzieć nie. Ktoś musi zdobyć mistrzostwo. Ale co roku chcą tego dokonać 32 zespoły.

Prawda jest taka, że ​​w każdym roku 10 lub 12 zespołów jest poważnymi kandydatami do tego. Obecność Harbaugha przeniosła 49ers do tej kategorii. Jego wizyta w Los Angeles mogła mieć taki sam efekt.

Jednak nawet jeśli wygrasz raz na 10 spotkań, nie będzie to łatwe.

READ  Ikona Mariachi i narodowy skarb Meksyku „L Ray” Vicente Fernandez nie żyje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *