Jim Irsai odpowiedzialny za miejsca Matta Ryana prowadził Colts

Jim Arsay W tym roku położył ręce na kierownicy zespołu Colts na kluczowych zakrętach. Po dziewięciu miesiącach właściciel nalegał Carson Wentz Był najbardziej uzdolnionym i to zrobił, poprowadził do Wentz jest zastępowany na ławce.

Od kilku tygodni Airsay pozwala Chris Ballard A Frank Reich Wiem, że potrzebna była zmiana w rozgrywającym, donosi Zach Keefer z The Athletic, zauważając, że Ballard był w samolocie z siedzeniem. Matt Ryan dla Sam Ellinger zanim Reich doszedł do tego wniosku (Wymagana subskrypcja).

Zauważając, że pozycja rozgrywającego stanowi wyjątek od polityki Irsay polegającej na zezwalaniu Ballardowi i Reichowi na prowadzenie show, Keefer dodaje spotkanie w niedzielę wieczorem – podobnie jak Szczyt Irsay-Ballard-Reich Krótko po tym, jak Colts upadł w 18 tygodniu w Jacksonville – doprowadziło to do wezwania do degradacji Ryana. Skręcone ramię Ryana odsunie go na bok w tygodniu 8, ale wkrótce będzie zdrowym wsparciem po raz pierwszy od sezonu 2005 w Boston College. 12 strat Ryana – dziewięć przechwytów i trzy przegrane flopy – prowadzi w lidze.

Roszczenie Irsai pojawia się również kilka miesięcy później Ballard polecił zakończyć transakcję z Ryanemw którym Hawks rozdawały Colts w trzeciej rundzie 2022 roku. Indianapolis spędził ponad tydzień między transakcjami Wentza i Ryana, aby omówić umowę z James Winston W dniach pomiędzy tymi ruchami. Ale raz przez jastrzębie Deshaun Watson Rozpoczęły się zaloty, które ukształtowały drogę Ryana do Indy.

Colts wymienili pierwszego menedżera i dwie trzecie, aby zdobyć swoje ostatnie dwa QB, chociaż odzyskali znaczną wartość, wysyłając Wentza do Waszyngtonu poza sezonem. Indianapolis zmieni teraz miejsce na wybraną wcześniej szóstą rundę.

Wybierz skautów, do których zostanie wysłany Albert Breer w SI.com Myślą, że ramię Ryana zostało postrzelone i Mike Florio Pro Football Talk Wskazuje na gwarancje kontuzji Ryana jako powód, dla którego Colts przegapili go przez siedem meczów. kucyki Zrestrukturyzowali kontrakt Ryana poza sezonemJego kapitalizacja na rok 2023 wzrosła do 35,2 miliona dolarów. Florio dodaje, że Ryan otrzyma 12 milionów dolarów gwarancji w przyszłym roku, ale kolejne 7,2 miliona dolarów otrzyma gwarancje kontuzji, jeśli 37-latek nie zda testu fizycznego trzeciego dnia ligowego roku 2023. 10 milionów dolarów premii Ryana Lista z 2023 roku również dozna kontuzji, co prowadzi do wysiłku Coltsów na początku 2022 roku.

READ  Jak oglądać, link do transmisji, aktualności zespołowe

W kolejnych latach Kucyki walczą pod górę Andrzej SzczęściarzPrzeszli na emeryturę w sierpniu 2019 r. Po zdobyciu Ryana dołączyli do Broncos i byli kapitanem szóstego rozgrywającego sezonu 1 w ciągu sześciu lat. Mniej niż 10 drużyn miało tyle przewagi w QB1 od czasu fuzji AFL-NFL w 1970 r. Indianapolis zmieni tę passę na siedem w przyszłym sezonie. Tylko dwie drużyny po fuzji – Chargers z lat 1987-93 i Browns z lat 2013-19 – przeszły przez pierwszy tydzień QBs w ciągu siedmiu lat z rzędu. Ehlinger, który jeszcze nie wyrzucił przepustki sezonowej, będzie starał się przedstawić swoje argumenty na starcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *