Samsung Galaxy Z Fold 4 otrzymuje drugą aktualizację beta One UI 5.0

zeszły tydzień, Samsung wydał aktualizację beta One UI 5.0 do Galaxy Z Flip 4 i Złożenie Galaxy Z 4. Teraz firma wydała drugą aktualizację beta One UI 5.0 do Galaxy Z Fold 4 w Indiach. Nowe oprogramowanie zawiera wiele poprawek błędów i ulepszeń wydajności.

Jedna aktualizacja wersji beta interfejsu użytkownika 5.0, oparta na Androida 13W przypadku Galaxy Z Fold 4 wychodzi wersja oprogramowania ZVJFMa rozmiar pobierania 717,11 MB. przychodzi z Poprawka bezpieczeństwa z listopada 2022 r.Pierwszy tego typu smartfon na świecie. Nowe poprawki aktualizacji Bezpieczne Wi-Fi Błąd pojawiał się czasami po ponownym uruchomieniu telefonu. Naprawia również znikanie ikony domu i paska nawigacyjnego.

Nowy program też się nadaje Rutyna Bixby, który czasami się nie włącza. Gdy użytkownicy zmienili układ ekranu i powiększenie, ostatnio używane aplikacje na pasku zadań miały pewne problemy. Co więcej, podczas otwierania telefonu w trybie poziomym na ekranie pojawił się czarny obszar. SAMSUNG Te problemy zostały naprawione.

Wraz z pierwszą wersją beta Jeden interfejs użytkownika 5.0Funkcja automatycznego kadrowania w aplikacji aparatu nie działała w trybie poziomym. Zostało to naprawione w drugiej aktualizacji beta One UI 5.0. Ikony aplikacji również pojawiały się wolniej podczas otwierania ekranu Galaxy Z Fold 4. Samsung rozwiązał ten problem wraz z kilkoma innymi drobnymi błędami.

Dziękuję za WskazówkaHej!

Zdjęcie Galaxy Z Fold 4

SAMSUNGZłożenie Galaxy Z 4

READ  Reżyser Sonic Frontiers mówi, że gra „nadal ma przed sobą długą drogę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *