Jim Kramer mówi, że uwielbia te trzy małe sztuki w wyczerpanym sektorze detalicznym

Jim Kramer z CNBC powiedział w piątek, że podczas gdy sektor detaliczny ma: To był ciężki tydzieńWciąż jest wielu zwycięzców, którzy wyróżniają się w obliczu zalewu akcji, które upadły.

„Wielka Czwórka nie jest jedynymi sprzedawcami, którzy donoszą w tym tygodniu, i, co zaskakujące, niektórzy z mniejszych graczy rzeczywiście radzili sobie dobrze”szalone pieniądzeHost, odnosząc się do gigantów handlu detalicznego WalmartI Domowy magazynI Bramka I Louie.

„Chociaż sprzedaż detaliczna jest teraz naprawdę okropna, nie jest jednakowo okropna. Większość sklepów może mieć problemy, ale masz kilka, które mają się dobrze. I mówię ci, że TJX to zdecydowanie zakup, [BJ’s Wholesale] Jestem w porządku , szafka na stopy tak dobrze w handlu” dodane później.

Komentarze Kramera pojawiły się po tym, jak kilka gigantów handlu detalicznego ogłosiło w tym tygodniu swoje kwartalne wyniki. Zarówno Target, jak i Walmart odnotowały rozczarowujące wyniki, ponieważ ich akcje spadły, podczas gdy Home Depot i Lowe’s radziły sobie lepiej.

„Te duże sieci sklepów są zjadane żywcem przez inflację i zmieniające się preferencje konsumentów – ludzie nie wydają już tak, jakbyśmy byli w pandemii, wydają tak, jakbyśmy wrócili do normy”, powiedział Kramer, zauważając, że doprowadziło to do do wzrostu zapasów dla detalistów.

Chociaż to zła wiadomość dla firm takich jak Target i Walmart, to jest to wiatr w ogonie dla sieci sklepów dyskontowych, takich jak BJ’s i TJX, które obsługują TJ Maxx i Marshalls, powiedział Kramer.

TJX żeruje na słabości innych sprzedawców – jest jak orzeł. Przez kilka kwartałów nie mogli zdobyć zbyt wiele towaru, bo nikt nie miał nadwyżek zapasów. …Kiedy widzisz Walmart i Target walczą w ten sposób, wiesz, że TJX wygrał.„Nie mam problemu ze zdobyciem dobrego produktu”, powiedział.

READ  SEC zatwierdza pierwsze fundusze ETF Bitcoin w celu wspierania zwolenników kryptowalut

Jeśli chodzi o Foot Locker, Cramer powiedział, że jego lepsze niż oczekiwano zarobki kwartalne stawiają go w wygodniejszej sytuacji niż wielu jego dużych rówieśników.

„Oczywiste jest, że ci ludzie lepiej radzą sobie z obecnym krajobrazem detalicznym niż większość innych operatorów” – powiedział.

Ujawnienie: Kramer Charitable Fund posiada udziały w Walmart.

otwórz konto teraz Aby Klub Inwestycyjny CNBC śledził każdy ruch Jima Cramera na rynku.

Nie wyrażanie opinii

Masz pytania do Kramera?
Zadzwoń do Cramer: 1-800-743-CNBC

Czy chcesz zagłębić się w świat Kramera? Uderzyła go!
Szalone pieniądze na TwitterzeJim Kramer na TwitterzeFacebookInstagram

Pytania, komentarze i sugestie dotyczące „Mad Money”? [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *