Joe Biden wzywa do „odstraszania i dyplomacji” w kryzysie na Ukrainie – Mubasher | Wiadomości z USA

Twitter, cóż, na Twitterze z powodu raportu w Aksjos Obwiniaj postępową politykę zespołu za problemy wyborcze Demokratów.

Artykuł, przedstawiony w wyraźnej, wypunktowanej formie, przypisuje oskarżenie „najwyższym demokratom”, mimo że cytuje jednego z założycieli centrowego think tanku, byłego senatora i wpływowego, ale nie wysokiego rangą członka Kongresu.

Naciski na likwidację policji, zmianę nazw szkół i wyburzanie pomników stworzyły poważną przeszkodę dla: Demokraci kontrola Izby Poselskiej, Senatu i publicznego wizerunku partii,Książki Mike’a Allena, współzałożyciela Axios.

Odwołanie w tym tygodniu trzech członków zarządu San Francisco, którzy zostali oskarżeni o priorytetowe zmienianie nazw szkół nad przywracanie dzieci do sal lekcyjnych, jest Część masy dowodów na to, że postępująca działalność drużyna To przesunęło wizerunek partii na lewicę, tam gdzie jest większość wyborców – nawet większość wyborców Demokratów”.

„O tym krzyczeliśmy od roku” Powiedział Matt BennettJeden z założycieli ruchu centrolewicowego Trzeci sposóbktóry wystartował buck tarcza Aby bronić umiarkowanych Demokratów, powiedział Allen.

Reakcja była szybka.

Wielu szybko zauważyło, że to umiarkowani, a nie postępowcy, lepiej uniemożliwili realizację programu odbudowy Bidena, odmawiając partii wielkiego zwycięstwa legislacyjnego w kontynuowaniu kampanii. Ale senator Rezydencja Joego lub Senator Kino Kirsten Nie pamiętać.

To nie był Covid-19 ani inflacja, które są głównymi priorytetami wyborców w sondażu za sondażem. Niezadowolenie ekonomiczne i frustracja wywołana pandemią wciągnęły Bidena, a wraz z nim przyniósł poparcie dla swojej partii.

Wydaje się również, że obwinia Squad za popieranie większości popieranych przez Demokratów spraw, takich jak prawa osób transpłciowych. Z drugiej strony, jak zauważa raport, Demokraci nagle wycofują się z pomysłów takich jak „pozbawienie środków finansowych policji” i „pozbawienie środków finansowych ICE”, które większość wybieranych urzędników potępiała od samego początku.

Demokraci z pewnością stoją przed wieloma wyzwaniami w drodze do wyborów śródokresowych, nie tylko dlatego, że partia prezydencka traci mandaty w wyborach śródokresowych. Ale obwinianie zespołu za wszystkie jego problemy, nawet większość, jest prawdopodobnie zbyt uproszczonym.

READ  Erdogan mówi, że nie pozwoli krajom, które wspierają terroryzm, wejść do NATO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *