Teraz Cyberpunk 2077 nie zacznie grać w odtwarzacze PS4 na dyskach

Obraz z gry Cyberpunk 2077 przedstawiający sanitariusza z logo PlayStation przedstawiający głowę próbującą wskrzesić Cyberpunk 2077 w wersji na PS4.

Chodź na PS4 Film Cyberpunk 2077Pracuj ze mną tutaj.
obrazek: CD Projekt Czerwony / Sony / Kotaku

Film Cyberpunk 2077’s Wersja nowej generacji została wreszcie wydana W tym tygodniu po miesiącach opóźnień. Dobrze, jeśli używasz PlayStation 5, Zwłaszcza ze względu na dotyk, ale ponowne wydanie rozwiązało również niezliczone błędy dzięki ogromnej łatce 50 GB. Nie wszystkim podoba się nowa aktualizacja, choć posiadacze PlayStation 4 poinformowali, że fizyczna wersja gry na dyskach została całkowicie podrasowana.

Deweloper CD Projekt Red opublikował we wtorek łatkę 1.5, która wprowadziła dodatki (takie jak nowe elementy kosmetyczne dla V) i ulepszenia (takie jak podkręcanie sztucznej inteligencji NPC, aby była nieco mądrzejsza). W grze wciąż brakuje niezbędnej zawartości, w tym trybu Nowa Gra Plus, ale Film Cyberpunk 2077Premiera nowej generacji przybliża grę do stanu, w jakim powinna być w momencie premiery. Niestety, naprawiając niektóre rzeczy, wydaje się, że CDPR zepsuł inne, w tym wersję dyskową PS4.

Czytaj więcej: Film Cyberpunk 2077Aktualizacja nowej generacji to utrapienie na PlayStation

Według użytkowników w całym Internecie, od Świergot do Oficjalne strony forum programistówfizyczna wersja Film Cyberpunk 2077 W każdej iteracji PS4 stale wyświetla błędy odtwarzania. Właściciele PS4, którzy zainstalowali łatkę 1.5, twierdzą, że tak w obliczu Składa się dane Wiadomości Podczas próby uruchomienia gry system mający około 10 lat prosi o usunięcie aplikacji, ponowne włożenie dysku i ponowne zainstalowanie gry. Jednak ta seria kroków wydaje się nie naprawiać problemów z uruchamianiem.

Po instalacji [the update] Na moim PS4 Pro otrzymałem wiadomość, że plik gry jest uszkodzony” – napisał użytkownik Gabidu na forach CDPR.„Właściwie usunąłem plik, ponownie zainstalowałem, usunąłem to, co zapisałem i odtworzyłem bazę danych PS4 w trybie awaryjnym, ale problem utrzymywał się.”

Zrzut ekranu z Cyberpunk 2077 przedstawiający Internet Doctor Victor wpatrujący się w jakiś ekran.

Właściciele PS4 czekają cierpliwie Film Cyberpunk 2077 do pracy.
zrzut ekranu: Red Projekt CD

„Chce mi się płakać,” Jeden użytkownik Twittera napisał. To już drugi raz, kiedy to otrzymuję [corrupted data message while] próbuję grać Film Cyberpunk 2077 Od korekty. Użytkownicy dysków PS4 wydają się spieprzyni”.

Dyrektor Globalnej Społeczności CDPR Marcin Mommot Opublikowane na stronie forum programistów Pracownia jest świadoma problemu i szuka rozwiązań. Nie jest jasne, dlaczego te błędy odtwarzania występują w przypadku wersji płyty na PS4 Film Cyberpunk 2077Ale to nie jedyna platforma, która też ma problemy. Mommut dodał, że CDPR analizuje problemy z awariami komputera, które, jak powiedział, były prawdopodobnie spowodowane konfliktami oprogramowania audio. W związku z tym Momot zasugerował, aby użytkownicy komputerów PC wyłączyli sterowniki audio przed rozpoczęciem gry. Taka tymczasowa poprawka nie istnieje jeszcze dla użytkowników PS4.

Czytaj więcej: Po jednym roku, Film Cyberpunk 2077DLC jest nadal głównym MIA

to jest problem. Gra została osadzona kilka miesięcy po premierze. Jest ustawiony Sony wyciągnął Film Cyberpunk 2077 Z PlayStation Store przez sześć miesięcy i Nawet kiedy wróciłGra nadal ma problemy. Sprawia, że ​​zastanawiasz się, kiedy, jeśli to się stało Film Cyberpunk 2077 Osiągnie stabilny stan.

Kotaku Skontaktowałem się z CD Projekt Red w celu uzyskania komentarza.

READ  IPhone pierwszej generacji z 2007 roku został sprzedany za ponad 63 000 USD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *