Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 – Simone Biles w obronie snowboardzisty Mikaeli Schiffrin

Simone Biles, jedna z najbardziej utytułowanych olimpijczyków w Stanach Zjednoczonych, wysłała mocne słowa wsparcia Michaeli Shiffrin, gdy łyżwiarka podzieliła się niektórymi nadużyciami w mediach społecznościowych, których doświadczyła po zdobyciu podium na wszystkich swoich singlowych imprezach podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022.

Żółci skomentowane Post na Instagramie Shiffrin. Biles spotkał się z podobną nienawiścią ze strony fanów w mediach społecznościowych po wycofaniu się z wszechstronnej imprezy singli w Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio Skupić się na jej zdrowiu psychicznym.

Shiffrin, która weszła na igrzyska olimpijskie jako faworytka wielu złotych medali, zdobyła swoje trzecie „niedokończone” na igrzyskach olimpijskich w Pekinie w części slalomowej wyścigu kombinowanego, po zajęciu piątego miejsca w sekcji zjazdowej. Jeździła również na łyżwach w slalomie gigancie i slalomie wcześniej na Igrzyskach Olimpijskich, dwóch jej charakterystycznych zawodach, i zajęła 9. miejsce w zawodach Super G.

W poście Shiffrin powiedział: „Wstawaj, bo możesz, bo kochasz to, co robisz, gdy nie jest to pełne ludzi, którzy mają do ciebie tyle nienawiści”.

Bills cierpiał na „skręcenia” – zjawisko, w którym gimnastycy gubią się w powietrzu, co może prowadzić do poważnych kontuzji – przez całe igrzyska olimpijskie w Tokio. Biles wycofał się z finału drużyny po katastrofalnym występie w skarbcu. Opublikowała filmy z jej ćwiczeń na nierównych prętach w mediach społecznościowych, gdzie schudła i upadła na plecy. Następnie wycofała się z wszechstronnej imprezy singli. Stany Zjednoczone zdobyły srebro w imprezie drużynowej.

„Pamiętaj tylko, jaka jesteś niesamowita, wszyscy Cię dopingujemy, jesteśmy z Ciebie dumni, kochamy i wspieramy! Idź uderzyć w jakąś sobotę! Ale co najważniejsze, wykorzystaj ten moment. Ciesz się swoją miłością !!!!” Dodano Bailesa.

Shiffrin wystartuje w mieszanym teamowym wydarzeniu narciarstwa alpejskiego o 21:22 ET w piątek.

Obaj gracze zdobyli łącznie 10 medali olimpijskich (siedem dla Biles i trzy dla Shiffrin).

READ  Luka Doncic z Mavs dominuje w piątym meczu pomimo choroby i kontuzji kolana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *