Joe Montana uważa, że ​​podejrzenia Brocka Purdy'ego są błędne. Doradza 49ers QB – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Jeśli istnieje jeden zawodnik, który nie może się doczekać dobrej gry rozgrywającego, to jest nim legenda 49ers i członek Pro Football Hall of Fame Joe Montana.

Mając jedno zwycięstwo w San Francisco od zdobycia szóstego trofeum Vince’a Lombardiego dla drużyny, rozgrywający drugiego roku Brock Purdy poprowadzi 49ers under center w Super Bowl LVIII w niedzielę na stadionie Allegiant, starając się uciszyć licznych krytyków, przyćmiewając gwiazdę rozgrywającego Patricka Mahomesa . I szefowie Kansas City.

dołącz do MontanyPokaz Richa EisenaW tym tygodniu w Las Vegas omawia awans Purdy'ego w NFL i powody, dla których wątpliwości wokół młodego zawodnika są niesłuszne.

„Nie jestem pewien, o czym oni mówią” – powiedział Montana Eisenowi. „Facet gra dobrze w piłkę nożną, a wszyscy nadal w niego wątpią”. „Myślę, że rozumie ten atak i rozumie ludzi wokół niego. Nie narzuca gry, jeśli nie musi. Ale zawsze możesz stwierdzić, kiedy facet czuje się komfortowo w ataku, gdy gra tak jak Brock”.

„Nie kwestionuj tego, zgadnij wersję roboczą. To dowód, [Tom] Brady ma dowody na to, że nie wiedzieli, jak to ująć. Co jest ważne, co nie jest ważne. Ponieważ nie wiesz, kto dokona tej zmiany. „Nie wiem, dlaczego ludzie w to wątpią”.

Eksperci często nazywają Purdy'ego „menadżerem gry”, bagatelizując jego sezon występów, w którym był finalistą nagrody MVP NFL, został mianowany starterem NFC Pro Bowl i pobił niezliczone rekordy ligowe i franczyzowe, w dużej mierze dzięki otaczającej go obsadzie drugoplanowej To. .

Montana dołączyła również do „Pokaz Dana PatrickaW tym tygodniu udzielił Purdy'emu swojej rady przed pierwszym występem 24-latka w Super Bowl i wyjaśnił, jak sytuacja Purdy'ego w ataku trenera Kyle'a Shanahana wypada w porównaniu z jego sytuacją pod okiem legendarnego trenera Billa Walsha.

READ  USL ogłosiło, że Women's Professional League będzie rywalizować z NWSL; Tim Tebow jest jednym z planowanych właścicieli zespołu

„Nie rób nic innego niż dotychczas” – powiedział Montana o swojej radzie udzielonej Purdy’emu. „Podoba mi się to, co robi. Znalazł sposób, aby zrozumieć, na czym polega ten atak, a ludzie wokół niego mogą tylko to poprawić. Jego zadaniem jest znaleźć sposób, aby podać piłkę tym chłopakom”.

„Tak zwykle działał atak Bella, kiedy mieliśmy Jerry'ego [Rice] I Johna Taylora. John Taylor dwukrotnie przekracza 90 [yards] w [Dec. 11, 1989 49ers-Rams game]. Rzuciłem dwa siedmiometrowe podania po skosie, ale w książkach miałem 190 podań i dwa przyłożenia.

Montana zdaje się podzielać przekonanie, że z technicznego punktu widzenia wszyscy sygnaliści są „menedżerami gry” lub „rozgrywającymi systemowymi”, a on, czterokrotny zwycięzca Super Bowl i zdobywca pierwszego miejsca w Galerii sław, nie jest wyjątkiem.

Zwycięstwo Purdy'ego nad obrońcą tytułu Chiefs w niedzielę znacznie ułatwiłoby uciszenie dużej grupy pozostałych wątpiących.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *