Joey Chestnut wyrzucony z konkursu jedzenia hot dogów Nathana ze względu na sponsorowaną przez wegan wołowinę

To koniec ery konkursu jedzenia hot dogów Nathan’s, w którym 16-krotny mistrz Joey Chestnut został uznany za niezdolnego do wzięcia udziału w ukochanym wydarzeniu organizowanym 4 lipca po podpisaniu kontraktu z wegańską marką.

Major League Eating we wtorkowym oświadczeniu stwierdziła, że ​​była „zdruzgotana”, gdy dowiedziała się o zdradzie Chestnuta: zamiast brać udział w słynnym wydarzeniu Nathan’s Famous Fourth of July Hot Dog Eating 2024, „reprezentuje konkurencyjną markę sprzedającą hot dogi na bazie roślin. Konkurencja”. ”

Chociaż organizacja nie wymieniła konkurencyjnej marki, The Poczta nowojorska Firma Chestnut ogłosiła niedawno, że nawiązała współpracę z Impossible Foods.

Major League Eating stwierdziła, że ​​„w ostatnich miesiącach podejmowano wiele prób zapewnienia Joeyowi i jego zespołowi kierowniczemu miejsca, wyrażając zgodę na opłatę za występ i pozwalając Joeyowi na udział w konkurencyjnych konkursach jedzenia niemarkowych hot dogów w Święto Pracy”, ale nie udało im się przybyć do zgoda.

„Od prawie dwudziestu lat pracujemy według tych samych podstawowych zasad dotyczących wyłączności na hot dogi” – stwierdził League. „Wygląda jednak na to, że Joey i jego menedżerowie zamiast długoterminowej relacji przedłożyli nowe partnerstwo z inną marką hot dogów”.

W Oświadczenie Kilka godzin później w poście w mediach społecznościowych Chestnut stwierdził, że zakaz go „przygnębia”, o czym, jak powiedział, dowiedział się z doniesień medialnych.

„Chcę wziąć udział w tej imprezie, 4-go świętować Amerykę z moimi fanami w tym wspaniałym kraju i trenuję, aby bronić tytułu” – powiedział.

„Aby wyjaśnić sprawę” – kontynuował zjadacz konkurencji – „nie mam umowy z MLE ani Nathansem, a oni chcą zmienić zasady z ubiegłych lat w stosunku do innych partnerów, z którymi współpracuję”.

Podziękował swoim fanom i zapewnił ich, że wkrótce znów zobaczą go głupkowatego. „Być głodnym!”

Chestnut (40 l.) wygrywała konkursy jedzenia hot dogów co roku w latach 2007–2014, a następnie ponownie w latach 2016–2023. (Matt Stoney pokonał go dwoma psami w 2015 r.) Jest rekordzistą w liczbie franków połkniętych kiedykolwiek podczas zawodów. , pokonując pas 76 w 2021 r.

READ  Dlaczego Carvana ma dziś zapasy? Są 2 duże powody.

Major League Eating, która okrzyknęła go „amerykańskim bohaterem”, ma nadzieję, że Chestnut będzie mógł wrócić do domu na rozgrywki po tym, jak nie będzie już reprezentował swojego rywala.

Turniej Nathana odbywa się każdego lata na Coney Island w Nowym Jorku od 1979 roku. W 2020 roku, w szczytowym okresie pandemii Covid-19, kilka kilometrów dalej hala widowiskowo-sportowa odbyła się bez publiczności, z udziałem tylko pięciu zawodników. Usiadł przy stole. Nic dziwnego, że Chestnut zdobył złoto z 75 hot dogami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *