Jon Stewart powraca do The Daily Show jako gospodarz i producent wykonawczyCNN

Jon Stewart wraca do The Daily Show.

Komik, którego 16 lat jako gospodarz programu Comedy Central uczyniło z niego siłę rozrywkową i kulturalną, będzie powracał do prowadzenia programu co tydzień w poniedziałki, począwszy od 12 lutego, jak ogłosiły w środę Showtime i MTV Entertainment Studios.

Stewart, który powróci wraz z nasileniem się sezonu wyborów prezydenckich w 2024 r., będzie także producentem programu i będzie współpracował z zmieniającą się grupą komików, którzy poprowadzą program przez resztę tygodnia, od wtorku do czwartku.

„Stewart jest głosem naszego pokolenia i jesteśmy zaszczyceni możliwością jego powrotu do programu The Daily Show emitowanego przez Comedy Central, aby pomóc nam wszystkim zrozumieć szaleństwo i podziały pustoszące kraj w obliczu sezonu wyborczego” – Chris McCarthy, dyrektor generalny Showtime i MTV Entertainment Studios – napisano w oświadczeniu.

„W naszych czasach zdumiewającej hipokryzji i polityki performatywnej John jest idealną osobą, która może przełamać pustą retorykę i zapewnić tak potrzebną jasność swoim niezwykłym dowcipem” – dodał McCarthy.

Stewart zyskał uznanie, prowadząc The Daily Show, dzięki swojemu ostremu poczuciu humoru, który wygłaszał zgryźliwe i często zabawne monologi, mające na celu obnażenie hipokryzji polityków.

A wraz z wyborami w 2024 r., w których wystąpią Joe Biden i Donald Trump, Stewartowi prawdopodobnie nie zabraknie materiału do pracy. Stewart głośno krytykował Trumpa i niewątpliwie wykorzysta tę platformę, aby zirytować byłego prezydenta.

Powrót Stewarta do czcigodnego serialu z pewnością wywoła duże emocje i zapewni bardzo potrzebny zastrzyk szumu, który ożywi serial, który ostatnio miał trudności z utrzymaniem się na stałym poziomie.

Kolekcja Normana Jeana Roya/Comedy Central/Dzięki uprzejmości Everetta

Jon Stewart początkowo był gospodarzem The Daily Show przez 16 lat.

Po opuszczeniu The Daily Show w 2015 r. Stewart podpisał umowę z Apple Aby zorganizować demonstrację powstającej usługi transmisji na żywo firmy technologicznej. Ale w zeszłym roku oferta ta nagle się skończyła. Stewart powiedział wówczas pracownikom, że był sfrustrowany kontrolą, jaką gigant z Doliny Krzemowej chciał sprawować nad tematami poruszanymi w programie i listą gości.

READ  W Opactwie Westminsterskim odbyła się koronacja króla Karola III

Przekonanie Stewarta do powrotu do „The Daily Show” to poważny sukces dla Comedy Central. chwila Trevora Noaha Otrzymał uznanie krytyków za prowadzenie programu po odejściu Stewarta i nigdy nie wywarł on takiego samego wpływu kulturowego, jak pod kierownictwem Stewarta.

Kłusownictwo na Stewarta to także zwycięstwo Paramount Global, które próbuje tchnąć życie w swoją usługę przesyłania strumieniowego Paramount+. Showtime i MTV Entertainment Studios, które są odpowiedzialne za większą część biblioteki treści programu, podały, że odcinki ze Stewartem będą dostępne na platformie następnego dnia po ich emisji w Comedy Central.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *