Jon Stewart powraca do The Daily Show jako gospodarz i producent wykonawczyCNN

Jon Stewart wraca do The Daily Show.

Komik, którego 16 lat jako gospodarz programu Comedy Central uczyniło z niego siłę rozrywkową i kulturalną, będzie powracał do prowadzenia programu co tydzień w poniedziałki, począwszy od 12 lutego, jak ogłosiły w środę Showtime i MTV Entertainment Studios.

Stewart, który powróci wraz z nasileniem się sezonu wyborów prezydenckich w 2024 r., będzie także producentem programu i będzie współpracował z zmieniającą się grupą komików, którzy poprowadzą program przez resztę tygodnia, od wtorku do czwartku.

„Stewart jest głosem naszego pokolenia i jesteśmy zaszczyceni możliwością jego powrotu do programu The Daily Show emitowanego przez Comedy Central, aby pomóc nam wszystkim zrozumieć szaleństwo i podziały pustoszące kraj w obliczu sezonu wyborczego” – Chris McCarthy, dyrektor generalny Showtime i MTV Entertainment Studios – napisano w oświadczeniu.

„W naszych czasach zdumiewającej hipokryzji i polityki performatywnej John jest idealną osobą, która może przełamać pustą retorykę i zapewnić tak potrzebną jasność swoim niezwykłym dowcipem” – dodał McCarthy.

Stewart zyskał uznanie, prowadząc The Daily Show, dzięki swojemu ostremu poczuciu humoru, który wygłaszał zgryźliwe i często zabawne monologi, mające na celu obnażenie hipokryzji polityków.

A wraz z wyborami w 2024 r., w których wystąpią Joe Biden i Donald Trump, Stewartowi prawdopodobnie nie zabraknie materiału do pracy. Stewart głośno krytykował Trumpa i niewątpliwie wykorzysta tę platformę, aby zirytować byłego prezydenta.

Powrót Stewarta do czcigodnego serialu z pewnością wywoła duże emocje i zapewni bardzo potrzebny zastrzyk szumu, który ożywi serial, który ostatnio miał trudności z utrzymaniem się na stałym poziomie.

Kolekcja Normana Jeana Roya/Comedy Central/Dzięki uprzejmości Everetta

Jon Stewart początkowo był gospodarzem The Daily Show przez 16 lat.

Po opuszczeniu The Daily Show w 2015 r. Stewart podpisał umowę z Apple Aby zorganizować demonstrację powstającej usługi transmisji na żywo firmy technologicznej. Ale w zeszłym roku oferta ta nagle się skończyła. Stewart powiedział wówczas pracownikom, że był sfrustrowany kontrolą, jaką gigant z Doliny Krzemowej chciał sprawować nad tematami poruszanymi w programie i listą gości.

READ  Znany reżyser Bob Rafelson, reżyser nowej ery Hollywood, umiera w wieku 89 lat

Przekonanie Stewarta do powrotu do „The Daily Show” to poważny sukces dla Comedy Central. chwila Trevora Noaha Otrzymał uznanie krytyków za prowadzenie programu po odejściu Stewarta i nigdy nie wywarł on takiego samego wpływu kulturowego, jak pod kierownictwem Stewarta.

Kłusownictwo na Stewarta to także zwycięstwo Paramount Global, które próbuje tchnąć życie w swoją usługę przesyłania strumieniowego Paramount+. Showtime i MTV Entertainment Studios, które są odpowiedzialne za większą część biblioteki treści programu, podały, że odcinki ze Stewartem będą dostępne na platformie następnego dnia po ich emisji w Comedy Central.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *