Jordan Peele wyłącza fana, którego nazwał najlepszym reżyserem horrorów

nie” szef Jordan Bell Pomyślałem, że może to posunąć się zbyt daleko, gdy fan zasugerował, że może to być najlepszy reżyser horrorów w historii.

„Wiem, że to ekscytujące ujęcie, ale w którym momencie możemy ogłosić Jordana Peele’a najlepszym reżyserem horrorów wszechczasów?” Twórca komiksów Adam Ellis napisał w środę rano na Twitterze. „Czy możesz pomyśleć o innym reżyserze horroru, który ma 3 świetne filmy, nie mówiąc już o 3 z rzędu? Nie mogę”.

Chociaż pochlebiał mu to, Bell sprzeciwił się temu, by wyprzedzić jednego ze swoich ulubionych reżyserów weteranów, Johna Carpentera z sław „Halloween”, „Christine” i „The Thing”.

„Proszę pana, proszę odłożyć telefon, błagam” – napisał Bell na Twitterze w odpowiedzi. „Przepraszam. Kocham twój entuzjazm, ale nie będę tolerował żadnych oszczerstw Johna Carpentera!”

Aby wzmocnić swoją argumentację, Ellis zamieścił na Twitterze zrzuty ekranu z Rotten Tomatoes oceniające „Get Out” Peele’a (98%), „My” (93%) i „Nie” (89%).

Inni użytkownicy Twittera szybko zajęli się oryginalnym tweetem, podając przykłady twórców filmowych, którzy zdobyli znacznie więcej punktów niż Peele i równie duże uznanie krytyków, w tym Alfred Hitchcock, David Lynch, Wes Craven, David Cronenberg, Brian de Palma i wielu innych. więcej inne.

w różnorodnyW swojej recenzji „Nie”, krytyk filmowy Owen Gilberman przytoczył kilka inspiracji, w tym Stevena Spielberga, M. Nighta Shyamalana i Denisa Villeneuve. Dalej mówi, że Nope ma uwodzicielski nastrój niepokoju, który sprawia, że ​​przez chwilę film wydaje się czymś nowym: pierwszy thriller o UFO w wersji mobilnej, Widziałem to online, jak możesz nie uwierzyć oczy? era.”

READ  Niespodziewany program wzbudza zachwyt podczas Gali Met w 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *