Josh Donaldson (Calf) z Yankees prawdopodobnie wrócił do Illinois

Agencja prasowa16 lipca 2023 o 00:48 czasu wschodniego1 minuta na przeczytanie

DENVER – Josh Donaldson prawdopodobnie powróci na listę kontuzjowanych New York Yankees po kontuzji prawej łydki podczas biegu po ziemi w siódmej rundzie wygranego 6-3 meczu z Colorado Rockies w sobotnią noc.

Donaldson zatrzymał się w pobliżu pierwszej bazy na swoim grindzie. 37-latek został wykluczony z gry między 5 kwietnia a 2 czerwca z powodu naciągniętego prawego ścięgna podkolanowego.

„To inne miejsce, ale przez cały rok było trochę wyłączone” – powiedział trener Yankees, Aaron Boone.

Nowy Jork mógłby sprowadzić Oswalda Perazę z Triple-A Scranton/Wilkes-Barre, aby wypełnić miejsce w składzie.

Donaldson, MVP AL 2015 z Toronto, otrzyma rezonans magnetyczny. Trzykrotny hit All-Star 142 z 15 RBI i 10 z jego 15 trafień to home runy.

Nowy Jork pozyskał trzeciego bazowego z Minnesoty w marcu 2022 r. Wraz z Isiah Kiner-Falefa, rezerwowym łapaczem Benem Rortvedtem dla łapacza Gary’ego Sáncheza i trzeciobazowym Gio Urshelą, Donaldson trafił w zeszłym roku na 22. z 15 homerami i 62 RBI.

Zarobił pensję w wysokości 21 milionów dolarów w ostatnim sezonie czteroletniego kontraktu o wartości 92 milionów dolarów, który podpisał z Minnesotą. Umowa obejmuje wzajemną opcję o wartości 24 milionów dolarów na rok 2024 z wykupem w wysokości 6 milionów dolarów, jeśli zespół ją odrzuci.

READ  Falcons rozmawia o umowach Johna Collinsa, Suns okazuje zainteresowanie, gdy rynek handlowy zaczyna nabierać kształtu: kryty tor Shams

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *