Poczta głosowa na żywo na iPhonie: jak włączyć / włączyć i używać

iPhone Live Voicemail to nowa funkcja dostępna w systemie iOS 17, która pomoże rozwiązać rosnący problem przypadkowych połączeń, a także określić, kiedy chcesz/musisz odebrać dzwoniących, których znasz. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak używać i wyłączać / włączać pocztę głosową na żywo na iPhonie.

Oto jak Apple opisuje nową funkcję iOS 17:

Bezpośrednia poczta głosowa daje użytkownikom możliwość zobaczenia w czasie rzeczywistym transkrypcji, kiedy ktoś zostawia wiadomość głosową, oraz możliwość odpowiadania, gdy dzwoniący zostawia wiadomość. Połączenia oznaczone przez operatorów jako spam nie będą wyświetlane jako poczta głosowa na żywo, a zamiast tego będą odrzucane natychmiast. Natychmiast. Dzięki mocy silnika neuronowego transkrypcja poczty głosowej na żywo jest obsługiwana na urządzeniu i pozostaje całkowicie prywatna”.

Ponieważ 100% połączeń to spam iPhone’a Nie będąc blokowanymi przez operatorów, jest prawdopodobne, że niektórzy będą mogli uzyskać dostęp do poczty głosowej na żywo na iPhonie. Na szczęście w tę funkcję wbudowany jest przycisk blokowania, dzięki czemu możesz szybko się nim zająć.

Jak wyłączyć / włączyć pocztę głosową na żywo na iPhonie i jak to działa

iOS 17 jest obecnie w fazie beta. Przeczytaj o tym, jak zainstalować oprogramowanie, jeśli chcesz przetestować takie funkcje i nie tylko.

  • Poczta głosowa na żywo jest domyślnie włączona na iPhonie z systemem iOS 17
  • zmierzać do ustawienia > telefon > Bezpośrednia poczta głosowa aby to wyłączyć
  • Gdy otrzymasz połączenie i odłożysz je lub prześlesz do poczty głosowej, zobaczysz ikonę telefonu i nagrywania na Dynamic Island lub u góry telefonu iPhone
  • Kliknij ikonę telefonu, aby przejść do transkrypcji poczty głosowej na żywo
  • Możesz teraz zablokować dzwoniącego, odebrać połączenie lub pozwolić mu dokończyć zostawianie poczty głosowej – i możesz przesunąć palcem od dołu, aby opuścić pocztę głosową na żywo w dowolnym momencie
READ  Pobierz tapety Google Pixel 8 tutaj, wyciekły kolory

Oto jak wygląda poczta głosowa na żywo na iPhonie w akcji:

Wyłącz / włącz pocztę głosową na żywo na iPhonie

Co sądzisz o bezpośredniej poczcie głosowej na iPhonie? Czy jesteś podekscytowany nową pracą? A może wyłączysz? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Dziękujemy za sprawdzenie naszego przewodnika na temat korzystania z poczty głosowej na żywo na iPhonie!

Więcej samouczków dotyczących iOS 17:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *