Juan Soto debiutuje w San Diego Padres

Zawieszenie

SAN DIEGO – Juan Soto siedział na wózku inwalidzkim z logo San Diego Padres i podniósł nogę na tyle wysoko, że Fernando Tates Jr. mógł zobaczyć jego czerwono-białe korki ze swojego krzesła kilka szafek dalej.

„Popatrz na tamte!” Soto powiedział w środę, że Tates śmiał się z połączenia czerwieni i bieli z brązowymi pończochami Soto. Wkrótce spodziewane są brązowe i złote korki. Ale pierwszy dzień reszty kariery Juana Soto będzie zawierał przypomnienie wszystkich innych dni, które spędził w Waszyngtonie, Świat baseballa daleko.

„Nigdy nie sądziłem, że to zrobią. Myślałem, że spróbują mnie zatrzymać i odbudować drużynę razem ze mną”, powiedział Soto w Padres, zawiązując drugie knagi. New York Mets biło Nationals Na telewizorze wiszącym kilka metrów dalej. „W głębi serca myślałem, że tego nie zrobią”.

Soto znalazł się tam, żartując ze swoim przyjacielem i młodą gwiazdą Tatesem, przedstawiając się graczowi Ha Seung Kim z „miło cię poznać” i rozmawiając o repertuarze Maxa Scherzera z łapaczem Austinem Nolą, co jest przełomowym rozwojem dla zespołu, który opuścił i zespołu on dołaczył. To może być zwrot dla Soto i Josha Bella.

NATS zamieniło Juan Soto na Padres, ruch sejsmiczny dla sportu i franczyzy

nie 24 godziny po wejściu na pokład prywatnego samolotu lecącego do San Diego Opłaceni przez Padresa, Soto i Bale otaczają supergwiazdę Mane Machado w drużynie przeciwnej pod kalifornijskim słońcem.

„Uciekanie z zespołu, który nie ma szansy tutaj pojechać, to wspaniałe uczucie” – powiedział Soto. „To dla mnie nowy początek. W tym roku to po prostu nowy początek, nowe uczucie, aby wyjść i dać więcej tego, co mam”.

Zanim którykolwiek z nich w ogóle zaczął się martwić, że w ogóle tam wyjdzie, oboje ciągnęli przez Petco Park na zdjęcia w mediach społecznościowych i wywiady wprowadzające, siedząc obok siebie Dyrektor Generalny AJ Preller i właściciel Peter Seidler.

READ  Agenci twierdzą, że Seattle Seahawks pozyskają linebackera Jerome’a Bakera

Briller Soto opowiedział historię o tym, jak asystent dyrektora generalnego Padresa dowiedział się, że młoda gwiazda uderza w Point Loma, niedaleko. Briller powiedział, że udał się tam po udanym sezonie pracy z trenerem uderzania, „by pracować nad swoim rzemiosłem”. Briller przypomniał sobie pogoń zespołu za Soto jako nastolatka w Republice Dominikany – misja, która zakończyła się, jak powiedział, gdy Briller ocenił przed sobą kogoś innego. Ale Briller odniósł się do tej styczniowej sesji jako do momentu, w którym zdecydował, że jego zespół zrobi wszystko, co w jego mocy, aby to osiągnąć, jeśli to w ogóle możliwe.

Analiza: Padres GM AJ Preller, wielki mistrz swingu, właśnie wykonał swój największy swing

GM żartował również, że Bell – wolno uderzający w przełączniki z procentem 0,877 w bazie, a także wolno wchodząc w środę – „nie był zły jak na layup” Żeby było jasne, że Bill był czymś znacznie więcej. Od tego czasu uśmiech Soto skradł popołudnie. Zamrugał, gdy został zapytany o skład Padresa, który wciąż czeka na powrót Tatesa po kontuzji i czeka, aż Machado znów się rozgrzeje.

„Życzę innym strzelcom powodzenia”, powiedział Soto z chichotem.

Mignął nim ponownie, kiedy wyjaśnił, że melonik Nick Martinez, który jeszcze kilka godzin wcześniej nosił numer 22 z Padres, poprosił go o łódź rybacką na ten numer.

„To naprawdę mnie zaskoczyło. Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego. Widziałem dwóch facetów próbujących zdobyć liczby i to, co im podali. Ale kiedy poprosił mnie o łódź, byłem naprawdę zszokowany i zaskoczony” – powiedział Soto .Próbowałem mu wytłumaczyć, że będę się starał o naprawdę świetny zegarek, a przed tym.”

Konsekwencje tego, że Soto znalazł się w tym składzie po roku kalendarzowym, by stać się centralnym punktem planu gry każdego przeciwnika, może wykraczać poza tylko kilka dodatkowych uśmiechów. jego nowy menedżer, Bob Melvinpowiedział, że nie jest pewien, w jaką kolejność uderzą Soto, Machado i Bale – ale spodziewał się, że Soto i Bill natychmiast poczują różnicę, nie tylko z powodu nietoperzy wokół nich, ale także z powodu energii Petco Park.

READ  Joc Pederson przyjmuje ofertę kwalifikacyjną Giants w wysokości 19,65 miliona dolarów na sezon MLB 2023

„Będę szedł dalej”, powiedział Soto, „ale na pewno będzie bardziej ekscytująco. Będzie więcej okazji do sprowadzenia mężczyzn do domu. Będę miał więcej szans na wygranie meczów.

Osoba bliska Soto powiedziała, że ​​czasami jest zdemoralizowana z Nationals, obawiając się, że sfrustrowana pierwsza połowa (uzyskał 246 w czasie handlu – prawie 50 punktów mniej niż jego średnia w karierze) stanie się bardziej frustrująca, jeśli Waszyngton będzie wymieniał się z wszystkimi innymi, ale trzymałem to. Po wymianie był podekscytowany możliwością ponownego zagrania w „prawdziwego baseballa”, jak powiedziała ta osoba.

Zarozumiałość Soto nigdy się nie zachwiała. Ale tutaj, z talentem i energią wokół siebie, może wzbić się w powietrze.

„Rozmawialiśmy o tym, kiedy rozmawiałem z tymi facetami: będą zachwyceni na tym korcie” – powiedział Melvin. „To zawsze jest ekscytujące, ale dziś prawdopodobnie zostanie przeniesione na inny poziom. Wszyscy to poczujemy”.

Czy Nats mogli uniknąć handlu Juanem Soto? Odpowiedzi na Twoje pytania.

Soto nigdy nie grał dla ważnego menedżera ligi poza swoim nazwiskiem Dave Martinez i on też to zauważy. Przyznał, że pożegnanie z Martinezem przed jego opuszczeniem Nationals Park we wtorek było jedną z najtrudniejszych części długiego dnia, kiedy zaczął budzić się na telefon od agenta Scotta Borrasa, który powiedział mu, że tym razem prawdopodobnie dojdzie do wymiany. Dyrektor generalny Citizens Mike Rizzo również zadzwonił do niego, mówiąc mu, że nic nie jest oficjalne, ale coś jest w toku. Powiedział, że nadal był zaskoczony, kiedy to się stało, mimo że Boras wyjaśnił mu uzasadnienie umowy, mimo że w ciągu ostatnich kilku miesięcy zdał sobie sprawę, że nikt nie jest odporny na handel baseballem.

„Nie mam żadnych uczuć do tych facetów. Nadal czuję się dobrze z tym, co dla mnie zrobili. To jest pierwsza drużyna, moja pierwsza drużyna, zespół, który czyni mnie profesjonalistą” – powiedział Soto. „Dali mi możliwość przyjścia na najważniejsze turnieje. Zrobili ze mnie świetnego gracza. Zawsze będę za to wdzięczny. Nie ma dla tego wszystkiego żadnych urazów”.

READ  Głosowanie w Baseball Hall of Fame 2023: 11 wskazówek, w tym nadzieja dla Carlosa Beltrána i Todda Hiltona

Sfriluga: Umowa z Juanem Soto łamie serce. Teraz może zacząć się nadzieja.

Soto ma nadzieję, że wkrótce pojawią się brązowe i złote korki. W międzyczasie chodził po klubie w czerwono-białych koszulkach, ściskając dłonie swoim nowym kolegom z drużyny. W pewnym momencie zatrzymał się i spojrzał w prawo, i zauważył nową szafkę Bella po drugiej stronie klubu.

„JB!” Powiedział, idąc, robiąc nieco bardziej krętą ścieżkę do swojej garderoby, niż prawdopodobnie zrobiłby za tydzień.

Kiedy po raz pierwszy pobiegł w Petco Park, wskazał na kibiców na trybunach, tak jak kiedyś w Parku Narodowym. Wyglądał na trochę niepewnego. I oni też. Ale cztery wyciągi w swojej karierze z Padresem były bezpieczne w pierwszej bazie. Pięć hitterów w swojej karierze z Padres i strzelił gola. W końcu dla Soto dom jest wielkim pudełkiem dla spekulantów ligi, bez względu na kolor jego korków, gdy przedzierają się przez błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *