Jumbotron Bucksa pokazał coś, „prawdopodobnie nie powinien”

Później Niszczy dwa tablety Microsoft Surface W drugim tygodniu przeciwko Świętym Tom Brady być może będzie musiał zwrócić uwagę na jedną wielką technologię: jumbotron Raymond James Stadium.

To dlatego, że inny przyszły QB Hall of Fame — według rozgrywającego Packers Aaron Rodgers — który w niedzielę pokonał Brady’s Buccaneers 14-12, mógł przyczynić się do utraty gigantycznego ekranu stadionu.

Rodgers był widziany rozmawiając z głównym trenerem Packers, Mattem LaFleurem, gdy Bucks próbowali dwupunktowej konwersji, która doprowadziłaby do remisu w ostatnich sekundach. Zapytany, o czym mówi, odpowiedział, że coś na Jumbotronie poinformowało go, jaka gra będzie rozgrywana w Tampa Bay.

– Pokazali to również w poprzednim meczu – powiedział Rodgers. „W obu sztukach były opóźnienia. Ale czasami widzisz rzeczy w grze. Czasami jumbotron pokazuje rzeczy, których nie powinien nawet pokazywać w domu. Coś zobaczyłem i zgłosiłem.

Aaron Rodgers
Dobre zdjęcia

Nie jest jasne, co dokładnie widział Rodgers, ale to wyraźnie pomogło. Buccaneers wzięli opóźnienie kary w grze, co zepchnęło próbę konwersji na linię 7 jardów. Następnie Packers doskonale obronili dwupunktową próbę, a podanie Brady’ego do Russella Cage’a spadło nieszkodliwie na ziemię, przypieczętowując pierwszą porażkę Bucksów w sezonie 2022.

Pomimo tego, że zespół miał rekord 2-1, był to chwiejny start dla Bucsów. Po prowadzeniu NFL w 2021 roku, Brady jest obecnie remisowany na 22. miejscu w jardach, tuż przed Davisem Millsem. Bucs zajmują 23. miejsce jako drużyna, ale ich obrona pozwoliła uzyskać najmniej punktów w lidze.

Tom Brady
Tom Brady
Dobre zdjęcia

Brady, lat 45, nie miał najlepszego szerokiego odbiornika Mike’a Evansa, Chrisa Godwina i Julio Jonesa w przegranej z Packers. On też był Mówi się, że zajmuje się dramatem małżeńskimŻona Gisele Bundchen jest podobno niezadowolona ze swojej decyzji o wycofaniu się z sezonu.

READ  Tropikalna burza Brett nieznacznie się wzmacnia, ale prognozuje się, że nie będzie już huraganem

Rodgers, ze swojej strony, jest na starcie 2-1 z Packers, chociaż Green Bay zdobył o jeden punkt mniej na mecz niż Tampa Bay w trzech konkursach. Najlepszy cel Rodgersa, Davante Adams, został sprzedany Raidersowi poza sezonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *