Justin Bieber ujawnia, że ​​ma paraliż twarzy

Justin Bieber

Justin Bieber
obrazek: Angela Weiss/AFP przez Getty Images

Justin Bieber Poszedłem dziś na Instagram Aby ujawnić cały powód, dla którego seria koncertów w Toronto i Waszyngtonie została niedawno odwołanawyjaśnianie (I wydaje się) przed milionami fanów, że cierpi na formę Paraliż twarzy znany jako zespół Ramsaya Hunta.

(szczególnie, Zespół Ramsaya Hunta typu IIktóry występuje, gdy wirus ospy wietrznej/półpaśca reaktywuje się u dorosłych, a szczególnie wpływa na nerwy twarzowe i powoduje zamarznięcie połowy całej twarzy. Jeśli jesteś ah Potrzebujesz czegoś innego, czego możesz się bać Dziś.)

Na filmie Bieber mówi bezpośrednio do kamery, wyraźnie ujawniając, że mięśnie po prawej stronie jego twarzy wydają się funkcjonalnie nieruchome. Wypuścił wideo po tym, jak jego obóz otrzymał krytykę za odwołanie poprzedniego programu Oferty, a mianowicie Część Bieber Continuous sprawiedliwość Wycieczka. W tym czasie Toronto Place opublikowało notatkę, która mówi: „Ze względu na chorobę niezwiązaną z COVID, Justice Tour przełożył koncerty w Toronto w tym tygodniu.

Bieber wydaje się wystarczająco optymistyczny w teledysku, opowiadając o swoim silnym pragnieniu jak najszybszego powrotu na trasę. (Objawy zespołu Ramsaya Hunta mogą trwać do trzech miesięcy; nieleczony może również powodować trwałą utratę słuchu.

It will go back to normal,” Bieber said in the video, which has been viewed by 15 million people today.[It will take] czas i nie wiemy, jak długo to potrwa, ale będzie dobrze. I mam nadzieję i ufam Bogu, i ufam, że to wszystko z jakiegoś powodu. Nie wiem, co to jest teraz. Ale tymczasem odpocznę. „

Oczekiwano, że aktualna trasa Biebera obejmie Nowy Jork w ciągu najbliższych kilku tygodni, zanim 3 lipca ruszy przez kontynent do Los Angeles (oczekiwano, że międzynarodowa część zajmie pół roku). Teraz zmienia się w dającej się przewidzieć przyszłości.

[[[[Przez różnorodny]

READ  Nowy Bray Wyatt Big Bad Wolf z WWE to najbardziej szalona gra w historii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *