Justin Fields zablokował transakcje przed wylądowaniem w Steelers

NFL

Były rozgrywający Bears, Justin Fields, chce, aby jego kolejnym domem w NFL był Pittsburgh.

Zanim Bears sprzedali boisko drużynie Steelers w sobotę, cztery drużyny NFL zapytały o 25-letniego rozgrywającego, którego obóz „prosił, aby go tam nie wymieniano”, ponieważ „chciał Steelers”. – poinformował Ian Rapoport z NFL Network Niedziela.

Nie zidentyfikowano czterech zalotników.

Justin Fields został sprzedany z Bears do Steelers w marcu 2024 roku. Obrazy Getty’ego

Przeprowadzka Fieldsa z Chicago nastąpiła dzień po tym, jak Steelers sprzedali trzeciego roku rozgrywającego Kenny’ego Picketta do drużyny Eagles – gdzie będzie teraz pełnił funkcję rezerwowego debiutanta Jalena Hurtsa – zaraz po tym, jak Pittsburgh zgodził się na roczny kontrakt z Russellem Wilsonem.

Wilson, który miał właśnie dwa rozczarowujące sezony w Denver, w sobotę powitał Fieldsa w drużynie. Publikacja na X: „No to @justnfields! Sala QB wkrótce będzie [fire emoji]„.

Fields, 10. ogólny wybór Bears w drafcie NFL 2021, od miesięcy znajduje się w centrum spekulacji handlowych, ponieważ Chicago jest numerem 1 w tegorocznym drafcie i oczekuje się, że wybierze rozgrywającego USC Caleba Williamsa.

Według jednego z raportów były wybór w pierwszej rundzie rozgrywek wzbudził zainteresowanie co najmniej czterech innych drużyn, ale według jednego z raportów zdecydowały się tam nie wylądować. Obrazy Getty’ego

W sobotę Bears pokazali swoje ręce, wymieniając Fieldsa.

„Nie mogę wystarczająco podziękować miastu Chicago za to, że mnie przyjęło i przyjęło”. Napisałem pola W pożegnalnym przesłaniu w sobotę. „Dziękuję całej organizacji i właścicielowi Bears za umożliwienie mi bycia częścią tej historycznej serii. Ale przede wszystkim dziękuję wszystkim moim braciom, z którymi grałem. Wszyscy byliście powodem, dla którego atakowałem każdego dnia w ten sposób Tak. Nie mogę wam wszystkim wystarczająco podziękować za to, co dla mnie znaczyliście przez te wzloty i upadki przez ostatnie trzy lata. Życzę każdemu z was samych sukcesów. Gotowi na kolejny rozdział!

Steelers zamienili warunkowy wybór w szóstej rundzie draftu w 2025 roku na Fieldsa, który mógłby zostać rozgrywającym w czwartej rundzie, jeśli rozgrywający zagra w 51 procent snapów w 2024 roku. Zdaniem Adama Scheftera z ESPN.

READ  Bliźniacy umieszczają Carlosa Correę na Covid IL
Russell Wilson, który ostatnie dwa sezony spędził w Denver, zgodził się na roczny kontrakt ze Steelers w marcu 2024 roku. AP

Wjeżdżając do Pittsburgha, trener Steelers Mike Tomlin powiedział Fieldsowi, że wystartuje 35-letni Wilson. – poinformował Albert Breer ze „Sports Illustrated”. Sobota.

Pierwszy tydzień wolnej agencji NFL był ekscytującą grą muzycznych krzeseł rozgrywających.

Oprócz przeniesienia Fieldsa i Wilsona do Pittsburgha, Vikings zobaczyli, że były rozgrywający Kirk Cousins ​​dołączył do Falcons w ramach czteroletniego kontraktu o wartości 180 milionów dolarów.

Joe Flacco, który wystąpił z Browns w fazie play-off, dołączył do Colts w ramach rocznego kontraktu o wartości do 8,7 miliona dolarów.

Oczekuje się, że drużyna Chiefs and Patriots, która oddała weteranów Sama Howella i Maca Jonesa odpowiednio Seahawks i Jaguars, wybiorą rozgrywających w drafcie do NFL 2024 po tym, jak Chicago wybierze numer 1.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/03/18/sports/justin-fields-blocked-trades-before-landing-with-steelers/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *