Kamerun vs Serbia, Korea Południowa vs Ghana, Brazylia vs Szwajcaria, Portugalia vs Urugwaj

Portugalczyk Cristiano Ronaldo Rafael Guerrero (z lewej) opowiada żart podczas treningu, 27 listopada. (PATRICIA DE MELO MOREIRA / AFP via Getty Images)

Druga runda meczów fazy grupowej zakończy się w poniedziałek, kiedy grupy G i H ponownie wyjdą na boisko. Brazylia zostanie zredukowana do meczu ze Szwajcarią, podczas gdy Portugalia i Urugwaj zmierzą się w dzisiejszym meczu o 14:00 czasu wschodniego.

Kamerun kontra Serbia

5 rano ET poniedziałek, FS1

Jeśli nie jesteś zagorzałym fanem piłki nożnej, prawdopodobnie nie obudziłeś się o 5 rano czasu wschodniego w Święto Dziękczynienia, żeby obejrzeć mecz Kamerunu ze Szwajcarią, i być może oglądasz mecz NFL zamiast Brazylii pokonującej Serbię. Pojedziemy z Serbią po zwycięstwo i zorganizujemy wielki mecz ze Szwajcarią ostatniego dnia rozgrywek grupowych.

Korea Południowa kontra Ghana

8 rano ET poniedziałek, FS1

Korea Południowa będzie w świetnej pozycji, aby wejść do ostatniego meczu z Urugwajem, wygrywając z Ghaną. Porażka drużyny Ghany z Portugalią była ekscytującym meczem z pięcioma bramkami i będą musieli lepiej bronić się przed Koreą Południową Heung-Min Son. Poniżej 2,5 gola jest -190, więc wygramy z Koreą Południową.

Brazylia kontra Szwajcaria

11 rano ET poniedziałek, Fox

Brazylia będzie bez Neymara i Danilo z powodu kontuzji kostki, ale to jedna z najgłębszych drużyn w turnieju. Długie perspektywy Szwajcarii są kuszące, biorąc pod uwagę zawirowania związane z dotychczasowymi mistrzostwami świata, ale Brazylia będzie musiała zająć się biznesem. Poniżej 2,5 gola przy -115 to nasza gra.

Portugalia vs. Urugwaj

14:00 czasu wschodniego w poniedziałek, Fox

Podobnie jak w przypadku Stanów Zjednoczonych w piątek, remis nie jest najgorszą rzeczą na świecie dla Urugwaju, zwłaszcza jeśli Korea Południowa przegra z Ghaną. Ale Urugwaj chce utrzymać cztery punkty po poniedziałkowych meczach, podczas gdy Portugalia może awansować do fazy pucharowej dzięki zwycięstwu. Mijamy 2,5 celu na poziomie +115.

READ  „Ageless” Pavelski ratuje gwiazdy w 4. meczu zachodniego finału

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *