Kanadyjka, która wtargnęła do swojego domu po koncercie Marilyna Mansona, pozwała ją za picie.

A Kanadyjska dziewczyna Pijany kierowca z 2019 roku, który stracił kontrolę nad swoim samochodem i uderzył w dom, wywołując potężną eksplozję gazu, która spustoszyła dzielnicę Londynu, pozywa salę koncertową, w której serwowano mu alkohol w Ontario.

26-letnia Daniella Leis twierdzi w pozwie, że Ovations Ontario Food Services była częściowo winna, donosi CBC. Wiele spraw cywilnych Ofiary zamachu złożyły pozew przeciwko niemu i jego ojcu, Shawnowi Leesowi. W sumie obaj mają do czynienia z sześcioma sprawami.

Lees przyznał się do czterech napaści powodujących uszczerbek na zdrowiu w październiku i został skazany na trzy lata więzienia w lutym 2021 roku.

Wybuch gazu wstrząsa dzielnicą Ontario po tym, jak pijany kierowca wjechał do domu

Podczas dochodzenia CBC stwierdziło, że ujawniono, że Lease wracał do domu z koncertu Marilyn Manson w Budweiser Gardens 14 sierpnia 2019 r. Pojechała w złym kierunku na Queens Avenue, zanim wjechał w dom przy Woodman Avenue.

W wyniku wypadku przerwana została instalacja gazowa murowanego domu.

Załogi wyciągnęły Leesa z samochodu i były w stanie oczyścić teren po wykryciu wycieku gazu, a 15 minut później dom eksplodował.

Transpłciowa nauczycielka z gigantycznymi sztucznymi piersiami/sutkami wzywa kanadyjski zarząd szkoły do ​​zmiany zasad dotyczących ubioru

Incydent wymusił ewakuację 100 domów, kilkanaście zostało uszkodzonych, a trzy z nich doznały rozległych zniszczeń i zostały zburzone.

Lees twierdzi w swoim pozwie, że CBC poinformowało, że Ovations lub ich pracownicy „wiedzieli lub powinni byli wiedzieć, że był pod wpływem alkoholu lub byłby pod wpływem alkoholu”.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

W pozwie zarzuca się, że firma nie zapewniła odpowiednio przeszkolonych bramkarzy do monitorowania stanu nietrzeźwych wychodzących, że Ovations nie sprawdziła „zamierzonego środka transportu” i że pracownicy wyrzucili go, ponieważ był nietrzeźwy. Miejsce bez potwierdzenia, że ​​nie pojedzie do domu.

READ  Gąbki „kichają”, aby usunąć odpady, wypluwając śluz do oceanu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *