Kanał Wii Store nie działa od kilku dni, a sytuacja jest niejasna

kanał sklepu wii w dół

W ciągu ostatnich kilku dni kanał Wii Store miał poważne problemy. W tej chwili dostęp do sklepu cyfrowego wydaje się w ogóle niemożliwy.

Po uruchomieniu prawdopodobnie zobaczysz prawie pusty ekran. Siedź tam wystarczająco długo, a możesz również napotkać kod błędu. Niestety nic nie można zrobić poza ręcznym powrotem do menu głównego.

Ta sytuacja prawdopodobnie przez wielu będzie postrzegana jako nieistotna. W końcu mamy kilka generacji konsol, które w tym momencie ominęły Wii. Od tego czasu Nintendo wypuściło Wii U i Switch – na tym ostatnim skupia się obecnie Nintendo (i wielu graczy).

Kanał Wii Store został technicznie zamknięty w 2019 r., ale ci, którzy wcześniej kupili treści, nadal mogą uzyskać dostęp do swoich poprzednich zakupów. Ze względu na obecną sytuację nie jest to w tej chwili możliwe. Nintendo wskazało, że poprzednie pobieranie zatrzyma się „w pewnym momencie” Również, chociaż nie ma ogłoszenia o konkretnej dacie.

Jeśli chodzi o obecny stan kanału Wii Store, nie jest jasne, o co chodzi. Jest na pewno możliwe, że wróci za kilka dni. ale patrząc Strona konserwacji NintendoNie ma nic o żadnych problemach ani o tym, kiedy będzie działać. Będziemy monitorować sytuację w przyszłości.

Nintendo właśnie ogłosiło w zeszłym miesiącu, że w marcu 2023 r. wyciągnie wtyczkę z zakupów Wii U i 3DS eShop. Mamy więcej informacji na ten temat tutaj.

Dzięki Jake za napiwek.

READ  Wielki restart Tensora dla Google Pixel wszedł w końcową fazę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *