Kanye West doświadczył „wirusowego” momentu Kamali Harris, kiedy to zrobiliśmy, Joe podczas występu Donda 2

Kanye West zaskoczył swoją publiczność podczas wtorkowego wydarzenia muzycznego Donda 2 w Miami, kiedy w nowym utworze samplował wirusowe „Zrobiliśmy to, Joe” wiceprezes Kamali Harris.

44-letnia West, która teraz używa pseudonimu Ye, wykorzystała klip audio z filmu, który Harris opublikował na Twitterze 7 listopada 2020 r., W którym zadzwoniła do prezydenta Joe Bidena, aby pogratulować mu wspólnego zwycięstwa wyborczego.

Podczas bardzo opóźnionego wtorkowego występu na żywo w LoanDepot Park głos Harrisa wypełnił powietrze grupą ubranych na czarno tancerzy w hełmach, brodząc w kałuży wody wokół repliki domu z dzieciństwa artysty, a West spacerował w pobliżu i od czasu do czasu tańczył do rytm.

Kanye West zaatakował wiceprezesa Kamalę Harris, pokazując swój wirusowy moment „Zrobiliśmy to, Joe” na torze podczas imprezy Donda 2 Listening w Miami we wtorek

Harris zadzwonił do swojego towarzysza biegowego Joe Biden w listopadzie 2020 roku, aby pogratulować mu zwycięstwa w wyborach, mówiąc: „Udało nam się, Joe”.

Harris zadzwonił do swojego towarzysza biegowego Joe Biden w listopadzie 2020 roku, aby pogratulować mu zwycięstwa w wyborach, mówiąc: „Udało nam się, Joe”.

Klip ze spermą został umieszczony na utworze zatytułowanym Louis Bags w wykonaniu rapera Jacka Harlowa.

Nie jest jasne, dlaczego dokładnie West zdecydował się pokazać wideo Harrisa, z wyjątkiem tego, co wydaje się kpiną z Demokraty, który krytykował go w przeszłości.

W klipie Harris z radością mówi Bidenowi po drugiej stronie linii: „Zrobiliśmy to. Udało nam się, Joe. Będziesz następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych”.

Krótkie wideo zostało obejrzane ponad 50 milionów razy i przesłane ponownie ponad 545 000 razy.

West krótko startował w wyborach prezydenckich w 2020 roku i był zagorzałym zwolennikiem byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Krótkie wideo stało się popularne na Twitterze i zostało obejrzane ponad 50 milionów razy

Krótkie wideo stało się popularne na Twitterze i zostało obejrzane ponad 50 milionów razy

Fani, którzy wzięli udział w internetowym koncercie Western, zareagowali niewiarygodnie na hit Harrisa.

Jedna zdezorientowana osoba skomentowała pytanie „dlaczego Kanye spróbował tylko Kamali Harris wtf to jest to”.

Occupy Democrats, lewicowa grupa wsparcia, zaatakowała Zachód za „pozorną kpinę” z wiceprezydenta.

„RT, jeśli uważasz, że Kanye jest idiotą!” Grupa napisała na Twitterze.

Harris nie był jedynym celebrytą, którego udało się zdobyć podczas przesłuchania w West Miami, przedstawiającego jego nowy album, Donda 2.

Raper posłuchał także fragmentu monologu swojej żony Kim Kardashian w Saturday Night Live, w którym chwaliła go jako „utalentowanego i prawowitego geniusza”, ale pominęła drugą część swojej roli, w której żartowała, że ​​jest rozwiedziona . Jej mąż ma siedem lat ze względu na swoją osobowość.

West, lat 44, kpił również ze swojej żony Kim Kardashian, która była w separacji, pokazując część swojego monologu Saturday Night Live (na zdjęciu), w którym pochwaliła go i opisała jako

West, lat 44, kpił również ze swojej żony Kim Kardashian, która była w separacji, pokazując część jej monologu Saturday Night Live (na zdjęciu), w którym chwaliła go jako „prawowitego geniusza”.

West nie przegapił okazji, by zrobić wielokrotne ciosy nowemu chłopakowi Kardashiana, komikowi SNL Pete Davidsonowi, szydząc z obaw Kim o bezpieczeństwo.

West nie przegapił okazji, by zrobić wielokrotne ciosy nowemu chłopakowi Kardashiana, komikowi SNL Pete Davidsonowi, szydząc z obaw Kim o bezpieczeństwo.

West nie przegapił również okazji, by zrobić zamach na nowego chłopaka Kardashiana, komika Pete’a Davidsona.

W piosence Eazy, wydanej w zeszłym miesiącu, West śpiewał: „Bóg uratował mnie przed tym wypadkiem / Żebym mógł pokonać Pete’a Davidsona w **”.

Kolejna piosenka, zatytułowana Security, zawierała wersy o narażaniu „czyjegoś bezpieczeństwa” – wyraźne odniesienie do ujawnionych wiadomości tekstowych Kardashian wyrażających obawy, że wybuch mediów społecznościowych Westa skierowany do Davidsona zagrażał 28-letniemu członkowi obsady SNL.

Wyemitowany program Dondy 2, w którym wystąpiły Alicia Keys, Migos i Pusha T, był opóźniony o ponad dwie godziny, pozostawiając publiczność w stanie niepokoju.

Kiedy program w końcu się rozpoczął, West uniósł brwi i na scenie dołączył do niego Marilyn Manson, któremu grozi kilka wiarygodnych zarzutów o napaść na tle seksualnym.

READ  Książęta William i George idą razem na mecz piłki nożnej w związku z walką Kate Middleton z rakiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *