Kanye West następnie upuścił „d – khead” Pete Davidson

Kanye West nie wydaje się przekazywać byłej Kim Kardashian w żadnym momencie, ponieważ raper nadal nazywał ją „D-Head”, podążając za swoim chłopakiem Pete’em Davidsonem.

„Spójrz na tego D-KHEAD”, West, 44, Paparazzi podpisali zdjęcie Davidson i Kardashian zrobione w zeszłym miesiącu. „Zastanawiam się, czy Instagram zamknie moją stronę, aby zwolnić byłego chłopaka Hillary Clinton”.

Pete Davidson
Davidson po raz kolejny jest u kresu wściekłości Zachodu.
Obrazy Getty

Pojawia się po kilku tygodniach w Chicago Bicie tyłka Davidsona W nowej piosence z The Game.

West poświęcił czas na wyjaśnienie swojego problemu Kidowi Gudi, wieloletniemu współpracownikowi. Do kogo zadzwonił Yeh odnosi się do „Saturday Night Live” jako „Skate”, a nie Pete’a, za przyjacielski kontakt z graczem.

„Powodem, dla którego przynajmniej mówię o rzuceniu CUDI na szalę, jest to, że przez wiele lat CUDI był zawsze taki jak ja i był przeciwko wszystkim” – powiedział West. „Teraz walczę o moją rodzinę. On nie jest po mojej stronie. To coś więcej niż muzyka”.

Kanye West
West wierzy, że Kid Gudi powinien być lojalny jemu, a nie przyjacielowi Pete’owi Davidsonowi.
Getty Images dla Ralpha Laurena

On Nieprzerwany, „Jeśli nigdy nie został dostarczony, nigdy nie słyszałem o lojalności i widziałem fajne zdjęcie, ponieważ kochałem tłum, ale zawsze mówię o nim, gdy biega Tonda 2”.

West publicznie usunął Gudi z nadchodzącego albumu ze względu na jego związek z gwiazdą „King of Staten Island”, ale według artysty „Day 'my Night” on i West już prywatnie omówili tę sprawę.

„Rozmawialiśmy o tym kilka tygodni temu. Jesteś zszokowany, widząc, jak scenariusz został odwrócony i opublikowany w Internecie, aby zobaczyć to kłamstwo”, napisał na Twitterze Gudi 38. „Nie jesteś przyjacielem. Idę. „

READ  Texas Air Show: Sześciu zabitych po katastrofie pary zabytkowych samolotów wojskowych w Dallas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *