Kate i William rozmawiają z Georgem i Charlotte o „trudnym” raku

sławni ludzie

Ekskluzywny


Według byłego kamerdynera króla Karola Kate Middleton i książę William „ukrywali” swoje problemy zdrowotne, przekazując tę ​​wiadomość swojemu najmłodszemu synowi, księciu Louisowi.

W zeszłym tygodniu 42-letnia księżna Walii ujawniła, że ​​przechodzi chemioterapię po tym, jak lekarze wykryli raka podczas planowanej w styczniu operacji jamy brzusznej.

Przyjmuje się, że rodzina królewska zdecydowała się podzielić tą wiadomością ze światem tego samego dnia, zanim trójka dzieci Williama: 10-letni książę George, 8-letnia księżniczka Charlotte i 5-letni książę Louis opuściły szkołę na święta wielkanocne. .

Mówi się, że Kate Middleton i książę William „złagodzili” jej problemy zdrowotne, gdy przekazali tę wiadomość swojemu najmłodszemu synowi, księciu Louisowi. Jeffa Robinsona/Shutterstock

Ponieważ Louis jest znacznie młodszy od swoich braci, para niewątpliwie poradziła sobie z sytuacją w mniej oczywisty sposób.

„Jestem pewien, że to była bardzo trudna i zupełnie inna rozmowa między dziećmi” – powiedział wyłącznie The Washington Post Grant Harrold, który pracował dla Karola przez siedem lat, gdy był on księciem Walii.

„Na przykład w przypadku Louisa jestem pewien, że rozmowa była bardziej skomplikowana niż w przypadku George'a i Charlotte”.

„Starsze dzieci mogą zrozumieć więcej, więc myślę, że było trochę bardziej szczerze, ale bez wątpienia trzeba zachować pozytywne nastawienie, co jest bardzo ważne” – wyjaśnił.

„Dlatego, gdy teraz patrzysz na zdjęcie Kate z trójką dzieci, łzy napływają ci do oczu. Dla każdej matki taka rozmowa jest ogromnym wydarzeniem i możesz sobie wyobrazić, że Charlotte i George będą dla niej tak dobrym wsparciem”.

Middleton czekała z ujawnieniem wiadomości o swojej chorobie do czasu, aż jej dzieci wyszły ze szkoły na Święta Wielkanocne. Obrazy Getty’ego

Harold zauważył, że biorąc pod uwagę młody wiek Louisa, można założyć, że „prawdopodobnie niewiele rozumie” na temat stanu swojej matki.

„To trudna kwestia” – mówi nam. „Jestem pewna, że ​​dzieci poradzą sobie z tym tak, jak można by się spodziewać, że każde dziecko sobie z tym poradzi, ale myślę, że ich rodzice są bardzo dobrzy w zachowywaniu spokoju i opanowaniu, i myślę, że to odbije się na dzieciach”.

READ  Will Smith miał zakaz uczestniczenia w wydarzeniach Akademii przez 10 lat, w tym w rozdaniu Oscarów

„The Post” zwrócił się do Pałacu Kensington z prośbą o komentarz.

42-letnia księżna Walii ujawniła, że ​​po zdiagnozowaniu u niej raka przechodzi chemioterapię. AP
Carole i Michael Middleton zapewniają Kate poczucie komfortu i stabilności, jeśli chodzi o wnuki. Wiadomości Jamesa Watlinga/Splash

Podczas gdy Middleton przechodzi leczenie, jej rodzice Michael (74 l.) i Carole Middleton (69 l.) wkraczają, aby wesprzeć swoje wnuki w tym niepewnym czasie.

Odkąd w zeszłym roku książę i księżna Walii uczynili Windsor swoim stałym domem, Carole i Michael mogą spędzać więcej czasu ze swoimi wnukami.

Para mieszka w Berkshire w Anglii, zaledwie 40 minut jazdy od Windsoru.

Książę Walii przejmuje bardziej oficjalne obowiązki, wspierając w domu chorą żonę. Ashley Crowden/Shutterstock
W ostatnich tygodniach królowa Camilla przejęła więcej obowiązków królewskich. Zomapress.com

W weekend Middleton i William opuścili helikopterem dom Adelajdy w Windsorze, aby wraz z dziećmi udać się na Święta Wielkanocne do Anmer Hall na terenie posiadłości Sandringham.

Rodzina spędzi przerwę w rezydencji, gdzie ma się spotkać z królem Karolem III, lat 75, który również cierpi na nowotwór.

Rozumie się, że w tym roku para zerwie z tradycją, nie dołączając do reszty rodziny królewskiej na mszy wielkanocnej.

Zamiast tego spędzą razem długi weekend za zamkniętymi drzwiami.

Ze swojej strony Charles ma wziąć udział w kameralnym nabożeństwie wielkanocnym z rodziną, które odbędzie się na znacznie mniejszą skalę niż w poprzednich latach.

https://nypost.com/2024/03/27/entertainment/kate-william-difficult-cancer-talk-with-george-charlotte/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *