Kate Middleton twierdzi, że ma raka

Londyn – Po tygodniach spekulacji Pałac Kensington opublikował wideo i nowe informacje na temat księżnej Walii Kate Middleton.

Na początku tego miesiąca księżna Walii Kate przeprosiła za „zamieszanie” spowodowane zmianą opublikowanego przez pałac zdjęcia rodzinnego – zdjęcia Kate i jej dzieci, które miało rozwiać obawy i spekulacje na temat stanu zdrowia brytyjskiej członkini rodziny królewskiej. rodzinie, ale efekt był odwrotny.

Publikacja zdjęcia nastąpiła po tygodniach w mediach społecznościowych plotek na temat tego, co stało się z Kate od chwili, gdy 29 stycznia opuściła szpital po prawie dwutygodniowym pobycie po planowanej operacji. Od Bożego Narodzenia nie widziano jej publicznie.

Oto niektóre wypowiedzi księżniczki w filmie: Powiedziała: „W styczniu przeszłam w Londynie poważną operację jamy brzusznej i sądzono, że mój stan nie jest jeszcze nowotworowy”. „Operacja się udała. Badania pooperacyjne wykazały jednak obecność nowotworu. Dlatego też mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i obecnie jestem na wczesnym etapie tego leczenia.

„Ale co najważniejsze, poświęciliśmy czas, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze” – dodała.

„W tej chwili myślę także o wszystkich tych, których życie zostało dotknięte chorobą nowotworową. „Proszę wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób borykają się z tą chorobą, nie traćcie wiary ani nadziei” – podsumowała. „Nie jesteście sami”.

Oto wideo: Middleton twierdzi, że przechodzi chemioterapię po tym, jak na początku tego roku wykryto u niej raka.

Kate przeszła operację 16 stycznia, a jej stan ani powód operacji nie zostały ujawnione, chociaż Pałac Kensington zapewnił, że nie ma ona związku z rakiem. Choć początkowo pałac zapewniał, że przekaże jedynie ważne aktualizacje i że królowa nie wróci do obowiązków królewskich przed Wielkanocą – 31 marca tego roku – w zeszłym miesiącu wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że jej stan jest dobry.

READ  Monolog Shane’a Gillisa w SNL mówi o wyrzuceniu z serialu

Prawa autorskie 2024 WDIV ClickOnDetroit — wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *