Kate Middleton wspomina monarchię jako „najlepszy dzień od koronacji”: źródło królewskie

LONDYN – Cel rodziny królewskiej był jasny: przedstawić światu księżną Walii Kate Middleton, zdemaskować teorie spiskowe i zresetować narrację królewską przed przerwą wakacyjną.

Czytając entuzjastyczne relacje w brytyjskich serwisach informacyjnych w sobotę po zakończeniu Trooping The Color, agenci pałacowi byli niewątpliwie na tyle usatysfakcjonowani, że mogli ogłosić, że zadanie zostało wykonane.

„Katherine była absolutnie niesamowita” – powiedziała The Daily Beast jedna z przyjaciół Kate. Jej oświadczenie było wyjątkowe, a jej dzisiejszy wygląd pełen wdzięku i elegancji, napełniał ludzi nadzieją”.

Inne źródło królewskie podało: „Wyrzuciła go z parkietu. Wyglądała olśniewająco i wysłała wszystkie właściwe wiadomości. To był najlepszy dzień dla rodziny królewskiej od koronacji” (co oznacza Dzień Króla Karola).

the telegraf Powiedział o ceremonii: „To było namacalne, wspólne, tak ludzkie pojawienie się rodziny królewskiej, jak żadna inna: spotkanie rodzinne wbrew przeciwnościom losu”.

w Londynie czasy „Niektóre momenty w historii rodziny królewskiej umieściłyby jej rodzinę królewską na szczycie stosu” – powiedział, dodając, jak potężny był widok Kate i króla Karola – oboje przechodzących leczenie raka – obok siebie na balkonie Pałac Buckingham. . „W przypadku królewskich zdjęć i listów niewiele dzieje się przez przypadek” – napisała korespondentka królewska Roya Nikah. „Widok Karola obok księżniczki na balkonie Pałacu Buckingham wiele mówi o jego dumie z ukochanej synowej. „

the Poczta Werdykt był taki, że wydarzenie to było „olśniewającym i zdumiewającym przypomnieniem umiejętności, dyscypliny i lojalności naszych Sił Zbrojnych”.

Król Karol, królowa Camilla, William, książę Walii, Katarzyna, księżna Walii, książę Jerzy, księżniczka Charlotte, książę Louis, Sophie, księżna Edynburga, książę Edward, książę Edynburga, Lady Louise Windsor, pojawiają się na balkonie Buckingham Pałac.

Holly Adams/Reuters

Brytyjscy politycy, którzy w przyszłym miesiącu staną w obliczu wyborów powszechnych, chętnie owinęli się królewską flagą.

READ  „NOS4A2” Jahkara Smith uderza „łapacza w zboże”, „odpiera obrońców”

Premier Rishi Sunak zamieścił post: „Boże, chroń króla”, a jego prawdopodobny następca premiera po wyborach w przyszłym miesiącu, Sir Keir Starmer, zamieścił wpis: „Gratulacje dla Waszej Królewskiej Mości. Dziękujemy całemu naszemu oddanemu personelowi za ten fantastyczny pokaz Tropowanie koloru.”

Nawet pogoda współpracowała. Chmury rozstąpiły się i słońce jasno zaświeciło, gdy rodzina królewska zebrała się na balkonie Pałacu Buckingham, aby przyjąć życzenia narodu z okazji oficjalnych urodzin króla.

Optymiści nie mogli nie spojrzeć na jasnoniebieskie niebo po poranku ulewnego deszczu jako metaforę; Rodzina królewska, dotknięta rakiem w tym roku nieszczęść i pecha, w końcu zdołała przeżyć.

Król Karol żył, choć nie wyglądał szczególnie dobrze (był nawet stanowczo rojalistą). „Daily Telegraph”. Musiał przyznać, że wyglądał na „trochę zmęczonego”), prowadząc swoją rodzinę ku lepszej przyszłości.

Ale nie dajcie się zwieść, ten dzień tak naprawdę kręcił się wokół Kate, która wbrew wszelkim przeciwnościom wyciągnęła błyszczącą armatę, aby powrócić z taką perfekcją narracji w ostatniej chwili, że gdyby była to historia w serialu telewizyjnym, groziłaby odrzuceniem jako nieprawdopodobne.

Katarzyna, księżna Walii, przybywa na Paradę Gwardii Konnej z okazji Parady Urodzinowej Króla "Siły koloru" W Londynie, 15 czerwca 2024 r.

Katarzyna, księżna Walii, przybywa na występ Gwardii Konnej podczas parady urodzinowej króla „Trooping the Colour” w Londynie, 15 czerwca 2024 r.

Justin Tallis/AFP za pośrednictwem Getty Images

Obecność Kate była Powiedziało, było przedmiotem ściśle tajnych planów przez kilka tygodni, ale ostatecznie zostało potwierdzone o 18:00 wczoraj wieczorem. Po tygodniu wściekłych spekulacji Kate wydała niezwykłe oświadczenie, bardzo różniące się od wszystkiego, co kiedykolwiek wydał jakikolwiek członek rodziny królewskiej, w którym podzieliła się swoim szczęściem, że może uczestniczyć w Troopingu (i zacząć pracować z domu), ale także szczegółowo opisała, jak czuła się po chemioterapii. Wypalenie zawodowe, „złe dni”, „niepewność”.

Ale jedno zdanie, którego użyła Kate, wydało mu się ostrożne i ponure: Kate stwierdziła, że ​​„jeszcze nie wyszła z lasu”.

READ  W mieszkaniu „Kalifatu” Kendalla Roya za 29 milionów dolarów

Było to szczere przyznanie się do powagi jej aktualnego stanu. Podczas odpraw Pałac wielokrotnie podkreślał reporterom, że obecności Kate na Trooping the Colour nie należy mylić z założeniem, że obecnie wraca ona do życia publicznego.

Książę William, książę Walii i Katarzyna, księżna Walii na balkonie podczas Color Band w Pałacu Buckingham, 15 czerwca 2024 r. w Londynie, Anglia.

Książę William, książę Walii i Katarzyna, księżna Walii, na balkonie podczas Color Band w Pałacu Buckingham, 15 czerwca 2024 r. w Londynie, Anglia.

Chrisa Jacksona/Getty Images

Oto mucha w maści. Po triumfalnym udowodnieniu, że Kate czuje się na tyle dobrze, że może godzinami uczestniczyć w uroczystym wydarzeniu, Pałacowi raczej trudno jest powiedzieć, że w przyszłym tygodniu nie pojawi się na przykład na Paradzie Podwiązek czy Royal Ascot.

Oczywiście zrozumieją to osoby chore na raka i ich rodziny. Taka jest rzeczywistość leczenia raka; Te „dobre dni”, o których Kate wspomniała w swoim oświadczeniu, zwykle nadchodzą pod koniec każdego cyklu chemioterapii.

Ale dżin wydostał się z butelki. Oczekiwania, że ​​Kate wróci do pracy, będą teraz rosły.

Wiele więc zależy od tego, co dokładnie Kate miała na myśli, wypowiadając się ostrożnie i ostrożnie, wypowiadając się w tym bezprecedensowym stwierdzeniu: „Jeszcze nie wyszłam na prostą, uczę się cierpliwości, zwłaszcza w obliczu niepewności”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *