Przełożeni wyższego szczebla Kate Middleton „nie widzieli jej ani nie rozmawiali”: zgłoś

Pałac „ściśle milczy” w okresie rekonwalescencji pooperacyjnej króla.

Kate Middleton, księżna Walii, od grudnia pozostaje poza zasięgiem opinii publicznej, przez co użytkownicy mediów społecznościowych spekulują na temat brytyjskiej księżniczki. Według Pałacu Kensington 42-letni książę dochodzi do siebie w domu po „planowanej operacji jamy brzusznej” w styczniu, ale niektórzy użytkownicy uważają, że książę znajduje się w „indukowanej śpiączce”. W obliczu tych spekulacji starsi pracownicy rodziny królewskiej nie są świadomi procesu rekonwalescencji. Niektórzy pracownicy twierdzili, że nigdzie jej nie można znaleźć.

Źródło podało: „Kilku członków personelu wyższego szczebla Kate nie mogło się z nią widzieć ani rozmawiać, a nawet nie wiedzieli o operacji do czasu jej ogłoszenia, więc byli zaskoczeni”. Tygodnik „Nas”..

Według Poczta nowojorskaCzęść z nich nie miała pojęcia o operacji, dopóki Pałac Kensington nie ogłosił jej. Kontynuowali: „Tylko kilka osób wie, co się naprawdę dzieje, i milczą. To jest mylące i powoduje pewien niepokój”.

W raporcie czytamy dalej, że „zasłona tajemnicy” otacza panią Middleton, dodając, że jedynymi gośćmi byli chory na raka król Karol III i jego żona, królowa Camilla. Dodała, że ​​w pałacu „w ścisłej ciszy” okres rekonwalescencji króla po operacji.

„Kate powiedziała, że ​​czuje, że ma prawo wyleczyć się i wyzdrowieć bez tych wszystkich gorączkowych spekulacji. Ani Kate, ani William nie uważają, że jej dokumentacja medyczna powinna być udostępniana opinii publicznej. Stara się nie zwracać uwagi na wszystkie plotki i plotki, a William robi, co on chce.” Dodali: „Lepiej ją chronić, ale to smutne”.

Tymczasem kontrowersje rozpoczęły się po tym, jak księżna Walii udostępniła rodzinne zdjęcie z dziećmi z okazji Dnia Matki. Agencje informacyjne wycofały zdjęcie po tym, jak okazało się, że zostało „zmanipulowane”. Księżniczka później przeprosiła, mówiąc: „Jak wielu fotografów amatorów, czasami eksperymentuję z montażem”. Mówi się, że 42-latka jest „bardzo smutna”, że szczęśliwe rodzinne zdjęcie wywołało takie zamieszanie.

READ  Lauren Hogg traci nominację do nagrody Lambda po feudzie na Twitterze

Jednak incydent wywołał nową falę teorii spiskowych na temat brytyjskiej rodziny królewskiej, nazwanych w Internecie „Katespiracy”. Wiele osób było również ciekawi, czy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej sfałszowali zdjęcia, a media takie jak CNN ogłosiły, że przyjrzą się wszystkim opublikowanym zdjęciom dostarczonym wcześniej przez Pałac Kensington.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *