Pula Mega Millions wzrasta do 875 milionów dolarów

FORT LAUDERDALE, Floryda (AP) — Jeśli czujesz odrobinę magii Dnia Świętego Patryka, być może zechcesz kupić kupon. Po tygodniach kumulacji Mega Millions i Powerball otrzymały ogromne jackpoty.

Pula Mega Millions została już wyceniona na olbrzymią kwotę 875 milionów dolarów we wtorkowym losowaniu, po tym jak żaden los nie pasował do wszystkich sześciu liczb wylosowanych w piątkowy wieczór. Jackpot w sobotni wieczór w Powerball wyniósł 600 milionów dolarów.

Pamiętaj o tym Szanse na wygranie jakiejkolwiek nagrody na loterii są bardzo małe. Gracze Mega Millions mają szansę na trafienie jackpota wynoszącą 1 do 302,6 miliona. A nie jest dużo łatwiej trafić jackpota w Powerball przy prawdopodobieństwie zbliżającym się do 1 do 292,2 miliona.

Ale podekscytowanie pozostaje.

Jak wynika z oświadczenia Mega Millions, to dopiero szósty raz w prawie 22-letniej historii Mega Millions, kiedy jackpot jest tak wysoki, a pięć z tych sześciu jackpotów przekroczyło 1 miliard dolarów. Zwycięskie bilety zostały sprzedane w Południowej Karolinie, Michigan i Illinois. Kto I Floryda.

W piątkowym losowaniu Mega Millions wyłoniono wielkiego zwycięzcę. Los w Nowym Jorku pasuje do wszystkich pięciu wylosowanych białych kul, a Ty wygrasz 1 milion dolarów.

Przedstawiciele loterii powiedzieli, że kumulacja Mega Millions została przyznana 28 razy od 8 grudnia, kiedy w Kalifornii wylosowano dwa zwycięskie kupony. Losowania Mega Millions odbywają się w każdy wtorek i piątek wieczorem.

Mega Millions nie jest jedynym obecnym jackpotem wartym miliony dolarów. Pulę w Powerball w sobotni wieczór oszacowano na 600 milionów dolarów, po tym jak w środę nikt nie trafił wszystkich sześciu liczb, podali urzędnicy.

Była to 32. kumulacja Powerball od 1 stycznia, kiedy wystawiono kupon Michigan Zdobył nagrodę o wartości 842,4 miliona dolarów. Losowanie Powerball odbywa się trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i soboty.

Jeśli będziesz miał szczęście i wygrasz którąkolwiek z głównych nagród, Robert Pagliarini, prezes i główny doradca finansowy Pacifica Wealth Advisors, Inc., zapewni Ci wsparcie. W Irvine w Kalifornii kilka rad.

READ  Północnokoreańscy hakerzy włamali się do amerykańskiej firmy technologicznej w celu kradzieży kryptowaluty

„Weźcie głęboki oddech” – powiedział Pagliarini The Associated Press. „Będziecie musieli podejmować wiele decyzji podatkowych, prawnych i finansowych, dlatego chcę, abyście zachowali spokój, bo gdy jesteście spokojni, możecie podejmować znacznie lepsze decyzje”.

Pagliarini zasugerował utworzenie zespołu pomagającego w podejmowaniu decyzji, w skład którego wchodzić będzie prawnik, ekspert podatkowy i doradca finansowy mający doświadczenie w zajmowaniu się nieoczekiwanymi zyskami.

„Na koniec, nawet jeśli masz do czynienia z profesjonalistami, nie zapominaj, że to Twoje pieniądze i to Ty jesteś odpowiedzialny — oni pracują dla Ciebie. Zadawaj pytania i poproś, aby wyjaśniali pewne rzeczy, dopóki ich nie zrozumiesz. Celem jest przekształcenie nagłej sytuacji w bogactwo w trwałe bogactwo” – stwierdził.

Bilety Mega Millions kosztują 2 dolary i są sprzedawane w 45 stanach, a także w Waszyngtonie i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Bilety na Powerball również kosztują 2 dolary i są sprzedawane w 45 stanach, Dystrykcie Kolumbii, Portoryko i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *