Kenan Thompson wspiera protesty na uczelniach, o ile nie wiążą się one z jego córką podczas zimnego otwarcia SNL

nbc

Kenan Thompson wystąpi w tym tygodniu w odcinku „Saturday Night Live” podczas zimnego otwarcia.CNN

Sobotnia noc na żywo„Nikt nie przejął Najważniejsza wiadomość minionego tygodnia W najnowszym odcinku członkowie obsady grali zaniepokojonych rodziców dzieci z college’u w Nowym Jorku, którzy w weekend uczestniczyli w protestach na świeżym powietrzu.

W sobotnim odcinku – czyli Gospodarzem jest Dua Lipa (który był także gościem muzycznym) – Michael Longfellow zagrał gospodarza talk-show, który powitał rodziców granych przez Heidi Gardner, Mickey Day i Kenana Thompsona.

Longfellow zauważył, że był to niepokojący okres na kampusach w całym kraju i poprosił gości o komentarz.

Choć bohaterowie granych przez Gardnera i Daya wyrazili zaniepokojenie działalnością ich dzieci podczas protestów przeciwko wojnie Izraela z Hamasem, Thompson oświadczył, że wspiera te wysiłki.

„No cóż, myślę, że to wspaniale, jest wspaniale” – powiedział. „Nic nie napawa mnie większą dumą niż młodzi ludzie, którzy swoimi głosami walczą o to, w co wierzą”.

Kiedy jednak Longfellow zapytał Thompsona, co myśli o swojej córce, studentce Uniwersytetu Columbia, biorącej udział w programie, ten odpowiedział: „Co teraz? Kiedy jego córka tam będzie? Nie, stary, wygłupiasz się!”.

„Lepiej, żeby Alexis Vanessa Roberts miała swój tyłek na zajęciach. Daj mi znać, że jest w jednym z tych cholernych namiotów, a nie w sypialni, za którą zapłaciła” – dodał.

Kiedy Day powiedział: „Myślałem, że wspierasz protesty studentów”, Thompson odpowiedział: „Bracie, popieram protesty wszystkich twoich dzieci, nie moje dzieci, wiedzą lepiej, strzelaj”.

Thompson dodał później, że jego córka nie wspomniała podczas protestu o „Uwolnij to, uwolnij tamto”, „bo powiem ci, co nie jest darmowe – Kolumbia!”

Wspomniał także, że szkoła miała „chęć”, aby pobierać „68 000 dolarów rocznie” za czesne, a on „ciężał sobie”, żeby za to zapłacić.

READ  „Kraina lodu” zarobiła w przedsprzedaży 4,7 miliona dolarów

„Robię to wszystko. „Uber cały dzień, Uber je całą noc, koszę trawę w weekendy, sprzedaję portfele Gucci z bagażnika”. „Life coaching na IG i polowanie na trofea, kiedy tylko jest to możliwe”.

we wtorek na Uniwersytecie Columbia. Dziesiątki demonstrantów Weszli do Hamilton Hall uniwersytetu i zabarykadowali się w środku, zanim instytucja zwróciła się o pomoc do Departamentu Policji Nowego Jorku.

Według nowojorskiej policji podczas propalestyńskich protestów w Kolumbii oraz w City College w Nowym Jorku aresztowano 282 osoby.

Według urzędnika nowojorskiej policji spośród 112 osób aresztowanych w Kolumbii 32 (tj. 29%) nie było związanych z uniwersytetem. W City College w Nowym Jorku aresztowano 170 osób, a 102 (czyli 60%) z nich nie było związanych z uczelnią.

W przygotowaniu tego raportu uczestniczyli Shimon Prokopich, Mark Morales i Selena Tibor z CNN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *