Prognoza ceny PEPE na 7 dni – 3 kluczowe czynniki, które pomogą Memecoinowi

  • Wzrost liczby aktywnych adresów doprowadził do znacznego wzrostu cen.
  • Handel spada, a wiele starszych monet pozostaje w stagnacji, co wskazuje na kolejny trend wzrostowy.

Cena dziecka [PEPE] Według danych CoinMarketCap cena wzrosła o 15,75% w ciągu ostatnich 24 godzin, po czym spadła o 2%.

Chociaż ceny innych memcoinów również rosną, AMBCrypto znalazło konkretne powody, dla których wzrost ten jest specyficzny dla PEPE.

Cena jest powiązana z aktywnością

Według danych sieciowych firmy Santiment adresy PEPE są aktywne 24 godziny na dobę więcej Od 2669 w dniu 1 maja do 4470 w momencie publikacji.

Adresy aktywne wyświetlają liczbę unikalnych użytkowników dokonujących transakcji w sieci. Na szerszym rynku kryptowalut wskaźnik ten nie zawsze koreluje z ceną.

Jednak spojrzenie na sytuację PEPE pokazało, że cena ma silną korelację z aktywnością sieci.

Zwiększona liczba aktywnych nagłówków PEPE i akcji cenowych

źródło: Santiment

Jeśli wskaźnik będzie nadal rósł, cena PEPE również może podążać za tym trendem. I odwrotnie, spadek aktywnych adresów może spowolnić ruch memecoina w górę.

W wyniku wzrostu cen wzrosła dominacja społeczna. Dominacja społeczna pokazuje tempo dyskusji na temat projektu w porównaniu do innych projektów znajdujących się na liście 100 najlepszych.

Wzrost oznacza zatem, że rynek poświęcił memecoinowi uwagę, której inni nie otrzymali. Jednak wyjątkowo wysoka dominacja społeczna może nie mieć tak dużego znaczenia dla ceny, jak pokazano na poniższym wykresie.

Następny może być wzrost do 0,00001 USD

Na przykład, gdy 4 marca dominacja społeczna osiągnęła 2,21%, token odwrócił się od swojego maksimum. Podobna sytuacja miała miejsce 1 kwietnia, kiedy miernik wskazywał, że na górze znajdują się środki ochrony indywidualnej.

Co więcej, dominacja społeczna w A Stosunkowo zdrowy poziom. W związku z tym cena tokena może osiągnąć 0,00001 USD, zanim pojawi się jakiekolwiek odbicie.

READ  Troska o skarby martwi Wall Street i Waszyngton

Jeśli chodzi o wolumen społecznościowy, AMBCrypto zauważył, że nie był on zbliżony do poprzednich szczytów, co wskazuje, że poszukiwanie PEPE nie było intensywne.

Śledzenie danych historycznych oznacza, że ​​może pojawić się szansa zakupu, zanim dotrze ona do lokalnego szczytu.

Badania i omówienie elewacji PEPE

źródło: Santiment

Tymczasem jednodniowy handel spadł z 11,50 bln do 3,97 bln. Jeśli chodzi o jego cenę,… Zmniejszenie krążenia krwi PEPE może pomóc w dalszym marszu na północ.

Dzieje się tak, ponieważ mniejsza liczba transakcji daje miejsce na mniejszą presję sprzedaży. Stanie się tak jednak tylko wtedy, gdy dynamika zakupów wzrośnie.

Inną metryką, którą oceniliśmy, jest handel pasywny. W momencie publikacji prasy liczba nieaktywnych obrotów w ciągu 90 dni spadła do 59,54 miliarda.

PEPE wzmacnia zwyżkowy sygnał

źródło: Santiment


Realistyczna czy nie, taka jest kapitalizacja rynkowa PEPE wyrażona w DOGE


Spadek ten oznacza, że ​​długoletni posiadacze tokenów powstrzymywali się od przenoszenia swoich aktywów. Dlatego większość z nich nie chce sprzedawać. Jeżeli tak będzie w przyszłości, wkrótce może odbyć się kolejny wiec PEPE.

Tym razem token może zmierzać w stronę nowego szczytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *