Kiedy zaczyna się i kończy Super Bowl 2024? Pełny harmonogram niedzielnego meczu

travis-kelsey-super-bowl-2.jpg
Travis Kelce z drużyny Kansas City Chiefs przemawia podczas wieczoru otwarcia Super Bowl LVIII na stadionie Allegiant w Las Vegas w stanie Nevada, 5 lutego 2024 r.

Patrick T. Fallon/AFP za pośrednictwem Getty Images


the Super Bowl 2024 Prawie tu. W niedzielę San Francisco 49ers zmierzą się z Kansas City Chiefs, jednym z najbardziej oczekiwanych Super Bowl w najnowszej historii. Mistrz Super Bowl, Kansas City Chiefs, próbuje zostać pierwszą drużyną NFL od 20 lat, która zwycięży jeden po drugim. moc mistrzostwa, ale będą musieli przez to przejść Christiana McCaffreya I Dziewiątki to robią.

Ponieważ Kyle Shanahan i Andy Reid coraz bardziej upiększają harmonogramy i scenariusze swoich drużyn, jest to idealny moment dla fanów na przygotowanie się do Super Bowl LVIII. Niezależnie od tego, czy jesteś gospodarzem finału Impreza przy oglądaniu Super Bowl LVIII Będąc w domu lub oglądając mecz w swoim ulubionym lokalnym barze sportowym, będziesz chciał wiedzieć, kiedy rozpoczyna się najważniejszy mecz, jak długo będzie trwał i jakie są szczegóły logistyczne dnia, aby nie przegapić żadnego uderzenia, podania ani zagrania – nie mówiąc już o płynnym działaniu gry. moc Ruchy w przerwie meczu.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z pełnym harmonogramem Super Bowl LVIII.


Kiedy odbędzie się Super Bowl 2024?

Super Bowl XVIII Zostanie wyemitowany w niedzielę 11 lutego 2024 r. Będzie transmitowany na żywo w CBS i transmitowany na żywo w CBS. Najważniejszy+.

Jeśli nie jesteś aktualnym subskrybentem Paramount+, usługa przesyłania strumieniowego oferuje bezpłatny siedmiodniowy okres próbny. Oznacza to, że możesz oglądać Super Bowl za darmo w Paramount+.


O której godzinie jest Super Bowl 2024?

Początek meczu zaplanowano na niedzielę o godzinie 18:30 ET (15:30 czasu PT). Przed rozpoczęciem meczu spodziewaj się uroczystości w stylu NFL, łącznie z hymnem narodowym śpiewanym przez gwiazdę muzyki country Reba McEntire. Sugerujemy włączenie programu co najmniej 15–20 minut wcześniej, aby cieszyć się tym występem, a także występem Post Malone’a „Ameryka piękna” Oraz wersja utworu „Lift Every Voice and Sing” w wykonaniu Andry Day.


Jak długo zwykle trwają mecze Super Bowl?

the Przeciętna transmisja Super Bowl Przez ostatnie 20 lat przedstawienie trwało około trzech i pół godziny, łącznie z występem w przerwie.


O której godzinie prawdopodobnie zakończy się Super Bowl 2024?

Mieszkańcy Wschodniego Wybrzeża mogą spodziewać się w poniedziałek rano nieco senności, ponieważ Super Bowl 2024 zakończy się prawdopodobnie około 22:00 czasu wschodniego. W meczu może dojść do dogrywki, ale tylko w jednym meczu Super Bowl doszło do dogrywki. W 2017 roku Atlanta Falcons prawie pokonali New England Patriots w Super Bowl LI. zamiast, Tom Brady poprowadził Patriotów do ucieczki Matt Ryan pokonał Falcons po dogrywce z 25-punktowym deficytem.


Jak długie są kwartały NFL?

Mecze piłki nożnej NFL są podzielone na cztery 15-minutowe okresy Nazywa się je kwaterami. Pierwszą i drugą połowę meczu oddziela przerwa między połowami.

Podczas gdy kwarta trwa 15 minut czasu gry, kwarta trwa znacznie dłużej niż w czasie rzeczywistym. Dzieje się tak dlatego, że zegar zatrzymuje się pomiędzy grami po nieudanych podaniach. Zespoły mogą również zarządzić przerwę na żądanie, po dwuminutowym ostrzeżeniu następuje przerwa, a w grze przewidziano przerwy reklamowe, które wydłużają faktyczną długość kwarty.


Kiedy odbędzie się występ w przerwie Super Bowl?

Impreza blokowa Living Black 2023 w iHeartRadio
Usher, którego można zobaczyć na scenie podczas nagrywania imprezy Living Black 2023 Block Party w Inglewood w Kalifornii, w iHeartRadio, będzie głównym wykonawcą tegorocznego występu w przerwie Super Bowl.

Kevina Wintera/Getty Images


Można się spodziewać, że na scenie pojawi się Usher Pokaz w przerwie meczu Apple Music Super Bowl LVIII Około dziewięćdziesięciu minut do dwóch godzin po rozpoczęciu meczu. Musisz włączyć stację przed 20:00 czasu wschodniego, aby mieć pewność, że nie przegapisz ani minuty rytmów Ushera.

Jeśli zastanawiasz się, jak długo będzie trwał występ Ushera w przerwie, pierwsza połowa zwykłego meczu NFL trwa 13 minut, ale przerwa w Super Bowl trwa nieco dłużej, aby uwzględnić ustawienie i zdjęcie sceny widowiska. Spodziewaj się, że Usher będzie na scenie krócej niż 15 minut.


Harmonogram niedzielnych meczów Super Bowl

Wszystkie czasy poniżej są wschodnie.

Relacja przed meczem Super Bowl 2024: CBS Sports będzie gospodarzem Siedem godzin relacji przedmeczowej W CBS i Paramount+ od 11:30 w niedzielę.

  • 11:30 czasu wschodniego: „NFL Slimetime”: Gospodarze Nate Burleson i Młody Dylan zapowiadają mecz, przedstawiając najważniejsze momenty NFL i wywiady.
  • 114:00 czasu wschodniego, „The Road to the Super Bowl”: coroczny dokument sportowy wytwórni NFL Films przedstawia sezon NFL 2023–2024. W godzinnym filmie widać za mikrofonem ponad 125 zawodników i trenerów NFL poprzedzających Super Bowl LVIII.
  • 13:00 czasu wschodniego: „You Look Alive!”: Historia „The NFL Today” przedstawia 50 lat relacji studyjnych NFL, w tym wywiady z ocalałymi członkami oryginalnej obsady Brentem Musburgerem i Jane Kennedy, a także obecnymi osobistościami telewizyjnymi.
  • 14:00 czasu wschodniego: „The NFL Today”: transmisja na żywo z hotelu Bellagio i stadionu Allegiant, fani otrzymają cztery godziny relacji przed meczem przed jego rozpoczęciem. Do gospodarza Jamesa Browna dołączą analitycy Phil Sims, Bill Cowher, Nate Burleson, Boomer Esiason i JJ Watt, a także znawca NFL Jonathan Jones. Ian Eagle, Charles Davis, Matt Ryan i Jason McCourty zapewnią dodatkowe komentarze, a także Kyle Brandt i nie tylko.

Rozpoczęcie i harmonogram Super Bowl 2024: Od 18:30 drużyna San Francisco 49ers zmierzy się z Kansas City Chiefs przy występach muzycznych takich artystów jak Reba McEntire, Usher, Post Malone i nie tylko.

  • 18:10 ET (w przybliżeniu): Oczekuje się, że Post Malone zaśpiewa „America the Beautiful”, a następnie hymn narodowy, który zaśpiewa Reba McEntire. Piosenkarka Andra Day wykona także utwór „Lift Every Voice and Sing”. Aktor Shaheem Sanchez podpisze kontrakt z Dayem. (Sanchez wykona także występ Ushera w przerwie meczu w wersji ASL.)
  • 18:30 czasu wschodniego: Rozpoczyna się Super Bowl LVIII. Rozgrywki poprowadzą Jim Nantz i Tony Romo, a także reporterzy Tracy Wolfson, Evan Washburn i Jay Feeley oraz analityk reguł Gene Steratore. Armando Quintero i Benny Ricardo dzwonią do hiszpańskojęzycznej sieci SAP.

Relacja z 2024 r. po Super Bowl: Po zakończeniu meczu akcja będzie kontynuowana w relacji pomeczowej stacji CBS, obejmującej wręczenie zwycięzcom trofeum Vince’a Lombardiego.

  • 21:30 – 22:00 (w przybliżeniu): Rozpoczyna się relacja pomeczowa. Zespół „NFL Today” podsumuje Super Bowl, a Jim Nantz wręczy trofeum Vince'a Lombardiego zwycięzcy Super Bowl LVIII.

READ  Konsensus NVIDIA wskazuje na nieuchronną potrzebę znacznego wykorzystania sztucznej inteligencji: Barclays według Investing.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *