Ujawniono oficjalną przyczynę śmierci gwiazdy „Rocky” Carla Weathersa

Aktualności


Według raportu oficjalna przyczyna śmierci Carla Weathersa została ujawniona w piątek, tydzień po śmierci aktora we śnie.

Według aktu zgonu Withers, uwielbiany za rolę Apollo Creeda w serii filmów „Rocky”, zmarł na chorobę układu krążenia. Otrzymywany przez eksplozję.

76-latek zmarł w swoim domu w Wenecji w Kalifornii tuż po północy 2 lutego po wieloletniej walce z chorobą serca.

W oświadczeniu wymieniono jego syna, Matthew Weathersa, jako osobę, która zgłosiła władzom jego śmierć. Następnie jego ciało zostało poddane kremacji.

W zeszłym tygodniu rodzina ogłosiła jego śmierć.

Jak wynika z aktu zgonu, Carl Weathers zmarł we śnie 2 lutego. Obrazy Getty’ego
Weathers jest najbardziej znany z roli Apollo Creeda. Obrazy Getty’ego

„Carl był niezwykłym człowiekiem, który prowadził niezwykłe życie” – stwierdziła rodzina Withersów w oświadczeniu. „Poprzez swój wkład w film, telewizję, sztukę i sport pozostawił niezatarty ślad rozpoznawalny na całym świecie i przez pokolenia. Był bratem, ojcem, dziadkiem, partnerem i przyjacielem. „

Withers urodził się w Nowym Orleanie w 1948 roku. Kariera w Hollywood trwała ponad 50 lat.

Miał niezapomniane role w filmach „Predator”, „Happy Gilmore” i „The Mandalorian” – ale najlepiej zapamiętano go z roli słynnego fikcyjnego boksera Apollo Creeda.

Weather po raz pierwszy pojawił się w roli Apollo Creeda w filmie „Rocky” z 1976 r., a następnie ponownie wcielił się w tę rolę w „Rocky II” z 1979 r. i „Rocky III” z 1982 r.

Kariera Withersa trwała ponad 50 lat. © Lorimar Film Entertainment/Dzięki uprzejmości Everett Collection
Withers grał w futbol uniwersytecki i przez krótki czas grał w NFL, zanim został aktorem. ©MGM/Dzięki uprzejmości kolekcji Everett

Postać ta została zabita na ringu przez Ivana Drogo (Dolph Lundgren) w filmie „Rocky IV” z 1985 roku, ale dziś żyje w kolejnym pokoleniu z Michaelem B. Jordan, który przez cały rok grał Adonisa, syna Apolla Creeda, w trylogii filmów „Creed”. Ostatnia dekada.

Płodna kariera Weathersa obejmuje także podkładanie głosu Combat Carlowi w serii „Toy Story” i zagranie fabularyzowanej wersji samego siebie w „Arrested Development”.

READ  Pete Davidson fałszywe plotki randkowe Ice Spice powodują awarię Internetu

Weathers pojawił się także w hitowych programach telewizyjnych „The Shield”, „Street Justice”, „Colony”, „Chicago PD” i „Brothers”.

Praca nad filmem „The Mandalorian” przyniosła mu w 2021 roku nominację do nagrody Emmy dla najlepszego gościnnego aktora w serialu dramatycznym.

Weathers znany jest także z „Bliskich spotkań trzeciego stopnia” i „Powrotu”.

Zanim pojawił się na dużym ekranie, grał w futbol uniwersytecki na Uniwersytecie Stanowym w San Diego, a w 1970 roku podpisał kontrakt z Oakland Raiders jako wolny agent.

Zagrał w ośmiu meczach NFL jako linebacker i silny zabezpieczenie przez dwa sezony.

Przed śmiercią Weathers nakręcił reklamę Super Bowl dla FanDuel z byłym zawodnikiem Patriots Robem Gronkowskim, która zostanie wyemitowana podczas niedzielnego wielkiego meczu.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/02/09/news/rocky-star-carl-weathers-official-cause-of-death-revealed/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *