Kim Kardashian żartobliwie odpowiada po tym, jak została pominięta w rodzinnym świątecznym teledysku

Kim Kardashian nie pojawiła się w wakacyjnym teledysku klanu Kardashian-Jenner? Jak niegrzecznie.

W weekend fani nie mogli nie zauważyć, że założycielowi Skims brakowało jednej niesamowitej osoby Film na Instagramie o tematyce świątecznej W rolach głównych występują jej siostry Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner i jej matka Kris Jenner.

W opublikowanym w niedzielę klipie każdy członek rodziny popisał się umiejętnością synchronizacji ruchu warg z utworem „Santa Tell Me” Ariany Grande, na zmianę śpiewając tekst piosenki w serii indywidualnych ujęć.

„Nie mogliśmy znaleźć Kimberly” – zażartowała Kylie w podpisie postu, mimo że wideo zostało nakręcone w domu Kim.

Oczywiście druga najstarsza siostra Kardashian nie mogła pozwolić, aby jej rodzeństwo przeoczyło ją.

„Gospodarstwo to dużo pracy, a to moja ulubiona piosenka!!!!” 43-latka napisała, aby pozornie wyjaśnić, dlaczego trafiła do aresztu. „Nienawidzący” – dodał potentat bieliźniany.

Fani zaczęli gromadzić się w komentarzach pod filmem, aby wychwalać słynną rodzinę, do której nie należy Kim.

„Bez Kimberly to nie byłoby tak wyjątkowe. Proszę, nakręć jeszcze raz [laughing faces]„” – napisała jedna osoba.

Inny zapytał: Czy ktoś to znalazł? [Kim]? Jestem zmartwiony.”

Inna osoba zażartowała, że ​​Kim „był w łazience” i że rodzina „mogła poczekać”.

W tym roku Kim wcieliła się w rolę gospodyni na dorocznym przyjęciu rodzinnym. W niedzielę zorganizowała zgromadzenie pełne gwiazd w swoim domu w Los Angeles. Jak podaje TMZ.

Jak wszystko, co robi Kim, ten świąteczny wieczór był czymś więcej niż tylko poprawką.

W Film z Instagrama Opublikowana przed imprezą projektantka mody rzuciła fanom okiem na to, jak zamierza uczcić zimową krainę czarów.

Pomimo wielkiego przyjęcia Kim nalegała w mediach społecznościowych, aby w tym roku wybrała zrównoważone podejście, jeśli chodzi o dawanie prezentów.

„Chciałam tylko pokazać, że w tym roku do chusty użyłam bawełnianej tkaniny Skims i będę ją wykorzystywać ponownie” – Kardashian powiedziała na Instagramie.Czwartek, Marie Claire I Magazyn Nowy Jork wspomniany.

Wesprzyj HuffPosta

W HuffPost wierzymy, że każdy potrzebuje wysokiej jakości dziennikarstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać na drogie subskrypcje wiadomości. Dlatego też staramy się dostarczać szczegółowe, dokładnie sprawdzone wiadomości, które są ogólnodostępne dla każdego.

Nasze zespoły ds. wiadomości, polityki i kultury poświęcają czas i uwagę na ważne badania i analizy, a także na szybkie, ale solidne codzienne działania. Nasze stanowiska dotyczące życia, zdrowia i zakupów zapewniają dobrze zbadane i sprawdzone przez ekspertów informacje potrzebne do najlepszego życia, podczas gdy HuffPost Personal, Voices i Opinion skupiają się na prawdziwych historiach prawdziwych ludzi.

Pomóż zapewnić każdemu dostęp do wiadomości, przekazując nam zaledwie 1 dolara. Twój wkład będzie bardzo ważny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *