Target Shopper twierdzi, że godzina 7:00 to najlepsza pora na zakupy

Klient Target stwierdził niedawno, że najlepszą porą na zakupy w sklepie jest godzina 7:00, ponieważ jest to godzina małego ruchu. Jednak niektórzy użytkownicy twierdzili, że rzeczywiście tak jest NIE-Godziny ruchu, ponieważ lokalne sklepy są otwarte dopiero o 8:00

Kupująca Mikaela Hess (@mikaelayhess) nakręciła swój film w przejściu dentystycznym w swoim lokalnym sklepie Target. „Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w Target o 7:00, to znak, że musisz tam pojechać” – powiedział Hess.

„Mówię cicho, ponieważ wokół mnie pracuje jakiś milion pracowników, ale jestem może jednym z 10 klientów tutaj” – dodała. „To absolutnie najlepszy czas na przybycie do Target, jeśli chcesz szybko i łatwo załatwić swoje sprawy”.

Hess podwoiła swoją strategię w towarzyszącym komentarzu wideo. „Wczesny ptak łapie robaka” – napisała. Do niedzielnego wieczoru jej film miał ponad 248 000 wyświetleń.

Część widzów stwierdziła w komentarzach, że zgadza się z punktem widzenia Hessa.

Jeden z użytkowników napisał: „Tak, ale to bardzo dziwne, że sytuacja jest tak spokojna i wszędzie są pracownicy”.

„Lepiej iść bardzo wcześnie lub bardzo późno, gdy nikogo nie ma” – stwierdził inny.

„Poszedłem do Target w sobotę rano o 8:00, kiedy otworzyli. Byłem tam tylko ja i było wspaniale” – zgodził się trzeci użytkownik.

Jednak inni widzowie stwierdzili, że ich lokalny Target nie otwiera się wcześniej.

„Kopalnie otwierają się o 10 rano” – powiedział jeden z użytkowników.

„OK, ale mój cel otwiera się dopiero o ósmej?” krzyknął inny.

Niektórzy kupujący obawiali się, że zbyt wczesne wejście do sklepu może frustrować pracowników sklepu.

@mikaelayhess Ranny ptak dostaje robaka 🎯 #Bramka #targetrun #Misje #poranna rutyna #porannyvlog #Wcześnie rano #wakacyjne zakupy #z połączeniem ♬ Dźwięk oryginalny – Michaela Hess

READ  Nowy raport sugeruje, że Daniel Snyder prawdopodobnie nie będzie sprzedawał liderów

„Mam wrażenie, że personel mnie nienawidzi, bo próbują zrobić zapasy” – powiedział jeden z widzów.

Fakt ten potwierdził co najmniej jeden pracownik Targetu. „Jestem docelowym pracownikiem i nie lubię, jak goście przychodzą zbyt wcześnie” – napisali.

Hess z pewnością nie jest jedynym twórcą dzielącym się trikami zakupowymi w Target. Była pracownica ujawniła niedawno tajemnice, których nauczyła się podczas pracy. Inny klient pokazał użytkownikom, jak używać aplikacji Target do dopasowywania cen.

„Daily Dot” skontaktował się z Hessem e-mailem z prośbą o komentarz.

*Pierwsza publikacja: 25 grudnia 2023 r., 18:00 CST

Ninę Hernandez

Nina Hernandez jest pisarką, dziennikarką, krytyczką muzyczną i komentatorką kulturalną mieszkającą w Austin w Teksasie.

Ninę Hernandez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *