Kindle Scribe firmy Amazon to e-czytnik o wartości 339 USD, na którym można pisać

Prawie 15 lat po wprowadzeniu pierwszego Kindle, Amazon w końcu dodaje rysik do swoich e-czytników. Na jesiennym wydarzeniu sprzętowym firma przedstawiła Skryba Rozpalania. Urządzenie ma 10,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 300 ppi z regulowaną przednią lampką i rysikiem, który mocuje się do niego magnetycznie. Według Amazon nie musisz ładować ani synchronizować rysika Scribe i możesz go używać do zapisywania notatek, dziennika i opisywania książek, które czytasz. Od przyszłego roku Microsoft będzie mógł również wysyłać dokumenty Worda do Kindle Scribe.

Kindle Scribe zaczyna się od 340 $ Kiedy nadejdzie 30 listopada, ale zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte. Oprócz różnych opcji przechowywania, Amazon pozwala wybrać między piórem „podstawowym” a „premium”. Ten ostatni zawiera konfigurowalny przycisk skrótu i ​​dedykowaną gumkę u góry. W Stanach Zjednoczonych e-czytnik jest dostarczany z czteromiesięcznym bezpłatnym okresem próbnym Kindle Unlimited.

Śledź wszystkie wiadomości z wydarzenia Amazon Tutaj!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależny od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

READ  Rupert Murdoch przyznaje, że gospodarze Fox News poparli fałszywe skradzione twierdzenia wyborcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *