King Charles ogłasza pierwszy Trooping the Colour, nowe tytuły dla rodziny królewskiej

Od tego czasu minęło nieco ponad trzy miesiące tron objął król Karol III – A król był zajęty wprowadzaniem zmian w rodzinie królewskiej.

Środa, Pałac ogłosił Król wręcza Kate Middleton, Prince William i Queen Consort Camillę Parker Bowls Nowe adresy Ujawniając jednocześnie, kiedy będą obchodzone jego urodziny, Znany jako Trooping the Colors.

Synowa Karola została formalnie mianowana nowym honorowym pułkownikiem Gwardii Irlandzkiej, tytuł ten posiadał wcześniej jej mąż.

W środę król zapowiedział wiele zmian w rodzinie królewskiej.


Król Karol, Camilla Parker Bowles i królowa Elżbieta.

W środę król zapowiedział wiele zmian w rodzinie królewskiej.


Reklama

Biorąc pod uwagę nową rolę Middletona, książę Walii został odpowiednio mianowany pułkownikiem Gwardii Walijskiej.

Król Karol ujawnił również, że królowa będzie służyć jako pułkownik gwardii grenadierów, stanowisko zajmowane wcześniej przez zhańbionego księcia Andrzeja.

Król Karol, Kate Middleton i książę William.
Król nadał Kate Middleton tytuł, który wcześniej posiadał książę William.
Obrazy Getty’ego

Wśród zmian Pałac ogłosił również, że jego coroczny „Trooping of the Colours” odbędzie się 17 czerwca 2023 r. – pomimo 75. urodzin Charlesa w listopadzie.

Wygląda na to, że król wziął przywództwo jego zmarłej matki decydując się na zorganizowanie pokazu na kilka miesięcy przed jego faktycznymi imieninami z powodu lepszej pogody.

Według Pałacu Buckingham w paradzie – która również świętuje siły zbrojne – weźmie udział ponad 1400 żołnierzy, 200 koni i 400 muzyków.

Królowa Małżonka, król Karol, książę William i Kate Middleton
Coroczna parada odbędzie się po dniu koronacji króla.
Obrazy Getty’ego

W rzeczywistości niektórzy członkowie rodziny królewskiej również wezmą udział w paradzie, jeżdżąc konno, aby kibicować tysiącom ludzi z daleka.

Wielki dzień ma miejsce zaledwie sześć tygodni później Dzień koronacji Karola – to może Prawdopodobnie będzie to kolejny zjazd rodzinny.

Camilla, Królowa Małżonka, Król Karol III,
Parada będzie świętować zarówno urodziny Sił Zbrojnych, jak i Karola.
Obrazy Getty’ego

Dla mnie codzienna poczta, Król zamierza zaprosić na to wydarzenie swojego syna, księcia Harry’ego i jego żonę Megan Markle pomimo ich napiętej relacji.

„Harry jest jego synem i Jego Wysokość zawsze będzie go kochał” – powiedział informator. „Chociaż teraz jest ciężko, drzwi zawsze będą otwarte”.

READ  Dungeons & Dragons otwiera się w kasie na całym świecie za 72 miliony dolarów – Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *