Dow Jones Futures: S&P 500 odzyskuje kluczowy poziom, ale bądź ostrożny; Tesla podwoiła amerykańską zniżkę

Kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły kilka godzin później, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq. technologia mikronowa (mo) I Tesli (TSLA) skupiono się na nocy.
XWe wtorek giełda odnotowała mocne wzrosty, m.in Nike (NKE) wysokość f fedex (FDX) przodują w dochodach, a także poprawiają wyniki niektórych spółek rówieśniczych i powiązanych akcji.

S&P 500 wzrósł tuż powyżej 50-dniowej linii, co jest pozytywnym sygnałem, ale nie definitywnym.

jabłko (AAPL) udało się skromnie odbić, przedłużając odbicie powyżej dołków z bessy we wtorek. Tesli (TSLA) nie był w stanie osiągnąć zysków, ponieważ zamknął się nieco niżej. Tesla podobno podwoiła zniżkę na dostawę na koniec roku w USA

Inwestorzy powinni zachować ostrożność. Rajd rynkowy wciąż znajduje się pod presją i ma zły nawyk zawracania po okazaniu siły.

podczas gdy, Pierwszy Solar (FSLR), środek (MEDP), Systemy testowe Aehr (AEHR), imponować (Liczba Pi) I Schlumbergera (slb) Wiodące akcje wciąż są blisko 50-dniowych lub 10-tygodniowych średnich kroczących.

Dodano akcje MEDP Tablica liderów IBD W środę z PI Arrow na liście obserwacyjnej tabeli liderów. Akcje SLB i KLA Corp są na poziomie IBD Big Cap 20.

Mikronowe zyski

Micron odnotował większą niż oczekiwano stratę Podczas gdy przychody w pierwszym kwartale spadły o 47%. Gigant z układami pamięci w bieżącym drugim kwartale nieco spadł.

Micron powiedział, że będzie nadal ciąć wydatki kapitałowe. To nie jest dobra wiadomość dla producentów urządzeń z układami pamięci Stosowane materiały (AMAT), Badania L (LRCX) I Armia Wyzwolenia Kosowa (KLAC)

Akcje MU spadły o 2% w rozszerzonym handlu. Akcje wzrosły o 1% do 51,19 podczas środowej sesji zwykłej.

Tymczasem AMAT i Lam Research spadły z dnia na dzień o 2%, podczas gdy KLAC spadł o mniej niż 1%.

twórcy napędów Western Digital (WDC), Technologia Seagate’a (STX) spadł odpowiednio o 2,2% i 1,5%.

Dow Jones futures dzisiaj

Kontrakty terminowe na Dow wzrosły o 0,2% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,3%, a kontrakty terminowe na Nasdaq 100 wzrosły o 0,35%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 3 punkty bazowe do 3,65%.

Pamiętaj, aby pracować w nocy Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel podczas następnej zwykłej sesji Giełda Papierów Wartościowych dzielić.

READ  Przerwy w dostawie prądu w sieci National Grid dotykają tysiące osób w rejonie Rochester w stanie Nowy Jork

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do zaskarżenia akcje na zwyżkowej giełdzie w IBD Live


Wzrost na giełdzie

Giełda odbiła się w środę, szybko wzrastając o ponad 1% iw dużej mierze utrzymując te zyski do zamknięcia.

Dow Jones Industrial Average wzrósł w środę o 1,6 proc Handel giełdowy. S&P 500 wzrósł o 1,5%, a gigant Dow Jones, Nike, jest dzisiaj na szczycie S&P 500. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 1,5%. Indeks małych spółek Russell 2000 odbił o 1,7%.

Akcje Apple wzrosły w środę o 2,4% do 135,45, wciąż znacznie poniżej średnich kroczących. We wtorek akcje AAPL osiągnęły 129,89, powyżej czerwcowego minimum rynkowego na poziomie 129,04.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 2,7% do 78,29 USD za baryłkę.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych pozostała na niezmienionym poziomie 3,68%.

Fundusze giełdowe

pomiędzy Najlepsze fundusze inwestycyjneInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt(wzrost o 2,2%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities)dopasowanie) był o 1,6% wyższy. Fundusz ETF rozszerzonej technologii i oprogramowania iShares (IGV) o 1,2%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) 2,2%. Akcje Micron są wiodącą spółką holdingową SMH, wraz z zapasami sprzętu chipowego AMAT, LRCX i KLAC.

Odzwierciedlając bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (ARK)arka(wzrost o 1,7% i wzrost ETF ARK Genomics)ARKG) 2,2%. Akcje Tesli są głównym holdingiem funduszy ETF firmy Ark Invest.

SPDR S&P Metals & Mining ETF-y (XME(wzrost o 2,6% oraz Globalny Fundusz Rozwoju Infrastruktury (ETF) w USA)kolebka) 1,7%. US Global Gates Foundation ETF (Samoloty) wzrosła o 1,3%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) podskoczył o 1,9%. Energy Defined Fund SPDR ETF (xle) i Financial Select SPDR ETF (XLF) zaliczki 1,55%. SPDR Fundusz Selekcji Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) dodał 1,3%.


Pięć największych chińskich akcji, które warto teraz obejrzeć


Zniżka na dostawę Tesli

Tesla zaczęła oferować 7500 USD za dostawę Modelu 3 lub Modelu Y w USA przed końcem roku, poinformował Electrek w środę. To więcej niż 3750 USD na początku grudnia, w tym 10 000 bezpłatnych mil Supercharger. Tesla stara się zwiększyć liczbę dostaw w ostatnim kwartale roku.

READ  Ceny gazu w USA to 5 dolarów za galon

Wielu potencjalnych nabywców może opóźnić dostawę do 1 stycznia, kiedy to zaczną obowiązywać nowe ulgi podatkowe w USA w wysokości do 7500 USD. Negatywny wpływ na sprzedaż Tesli w USA mogą mieć również działania Elona Muska na Twitterze i politycznie naładowane tweety.

Akcje Tesli próbowały rosnąć w środę, ale nie były w stanie zakończyć swojej passy w mocnym dniu rynkowym. Akcje TSLA spadły w środę o 0,2% do 137,57, oznaczając kolejne niedźwiedzie minimum. W tym tygodniu akcje spadły o 8,4%, aw grudniu o 29%.

Akcje do obejrzenia

First Solar wzrósł o 3,5% do 162,06 po spadku do 150,25 w ciągu dnia, znajdując wsparcie powyżej 50-dniowej linii. Akcje FSLR wzrosły teraz o 5,7% powyżej 10-tygodniowej linii i są na krótkoterminowym maksimum. Solar Commander może pracować nad nową bazą, ale potrzebuje jeszcze kilku tygodni.

MEDP wzrósł o 3,4% do 210,59, odbijając się od linii 50-dniowej i odzyskując linię 21-dniową. Inwestorzy mogą kupować akcje Medpace już teraz lub czekać na przełamanie linii trendu od 15 listopada. Akcje MEDP mają punkt kupna 235,82 z głębokiej konsolidacji na poziomie 16% przy głębokiej bazie na poziomie 45%.

PI wzrósł o 2,3% do 117,15, kontynuując odbicie od 10-tygodniowej linii, ale tylko 4% powyżej tego poziomu. Ten przebieg chipa RFID jest wykonalny dzięki temu wycofaniu się po włamaniu do zarobków pod koniec października.

AEHR wzrósł o 1,3% do 22,80, odbijając się od 50-dniowej linii. Przejście powyżej 21-dniowej linii zapewniłoby wejście w niestabilne zapasy. Firma Electric Vehicle Prone Chip Testing Company osiąga dynamiczny wzrost przychodów.

Akcje SLB wzrosły o 3% do 53,31, przedłużając wtorkowe odbicie z linii 50-dniowych i 21-dniowych. Teraz wyraźnie przełamując linię trendu w krótkiej konsolidacji, akcje Schlumbergera nadal są tutaj bardzo przydatne.

Analiza rajdu rynkowego

Cóż, giełda już odbiła. Po wtorkowych wzrostach główne indeksy miały mocną sesję w środę.

Indeks Dow Jones, wspierany przez Nike, kontynuował odbicie od 50-dniowej linii.

S&P 500 i S&P MidCap 400 właśnie odzyskały 50-dniową średnią ruchomą, ale tylko o włos. S&P 500 musi zdecydowanie przekroczyć linię 50-dniową, a to byłby dopiero pierwszy krok do wzrostu rynku.

READ  UBS wyznacza „czerwone linie” dla pracowników Credit Suisse po zakończeniu przejęcia

NASDAQ i Russell 2000 pozostają poniżej 50-dniowych średnich.

Więcej blue chipów znalazło wsparcie lub odbiło się od kluczowych poziomów, w tym First Solar i Aehr Test Systems. Niektóre emitują błyskawiczne sygnały kupna, ale na niestabilnym rynku.


Czas wejść na rynek ze strategią rynkową ETF IBD


Co teraz robisz

Po brzydkim odwróceniu trendu spadkowego z zeszłego tygodnia i poniedziałkowych stratach, ostatnie dwa dni były pozytywne, ale nie należy się ekscytować.

Ekspozycja rynkowa powinna pozostać niewielka. Zwyżka pozostaje pod presją, ponieważ S&P 500 jest na kluczowym poziomie, a przed nami wiele innych przeszkód.

Nawet jeśli rajd rynkowy odrobi znaczną część strat z poprzedniego tygodnia, nadal istnieje ryzyko, że będzie to kolejna pułapka na zwabienie inwestorów przed natychmiastowym spadkiem.

Tak więc, podczas gdy niektóre akcje emitują sygnały kupna, inwestorzy powinni uważać na zawieranie nowych transakcji. Tak, jeśli główne wskaźniki nadal będą się poprawiać, nowe zakupy z ostatnich dwóch dni prawdopodobnie zadziałają. Ale jeśli S&P 500 spadnie do najniższych poziomów we wtorek lub gorzej, te nowe zakupy prawdopodobnie się nie powiodą.

Jeśli próbujesz grać na bieżącym rynku, utrzymuj małe pozycje i szybko osiągaj przynajmniej częściowe zyski. Fundusze ETF na szerokim rynku mogą być sposobem na zaangażowanie się w mały rajd bez ryzyka związanego z pojedynczymi akcjami.

Ale tworzy się dużo kapitału własnego. Dlatego inwestorzy muszą być przygotowani do działania, aktualizować listy obserwacyjne i pozostawać w kontakcie.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie, aby nadążyć za trendem rynkowym, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem @pracownik Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Po co upraszczać to narzędzie IBD spalonysezon dla najlepszych zapasów

Złap kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz uzyskać szybkie zyski i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTradera

IBD Digital: Odblokuj notowania giełdowe, narzędzia i analizy IBD już dziś

Tesla vs. BYD: Którego rozwijającego się giganta pojazdów elektrycznych najlepiej kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *