Klay Thompson publikuje wzruszającą wiadomość pożegnalną dla Warriors i fanów po przeprowadzce do Mavericks – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Pod koniec pewnej epoki Klay Thompson oficjalnie pożegnał się z Golden State Warriors i Dub Nation.

W piątkowe popołudnie czterokrotny mistrz NBA zamieścił szczery post na swojej stronie na Instagramie, dziękując zespołowi i fanom za wspomnienia z ostatnich 13 lat.

„Och, Bay Area, nie ma wystarczającej liczby słów i obrazów, aby wyrazić moje prawdziwe uczucia do ciebie” – napisała częściowo Thompson. „Z całego serca dziękuję za najlepszy czas w moim życiu. Noszenie koszulki Dubs od pierwszego dnia naprawdę chciałem być najlepszy, jak tylko mogłem i pomóc przywieźć jak najwięcej osób mistrzostwa w okolicy jak to możliwe….

„Nie smuć się, że to już koniec, ciesz się, że tak się stało. Dopóki się nie spotkamy. Kapitana już nie ma”.

Do postu załączono 10 zdjęć i filmów z pobytu Thompsona w Bay, w tym zdjęcie z wieczoru, w którym został wybrany w 2011 roku; Oraz zdjęcie z rodzinnym trio Warriors, w skład którego wchodzą Steph Curry, Draymond Green i on sam; Oraz film przedstawiający jego ukochanego psa Rocco spacerującego po tunelu Warriors i oczywiście malowniczy film przedstawiający jego spacer po zatoce.

Thompson zgodził się dołączyć do Dallas Mavericks, aby połączyć siły z Luką Donciciem i Kyriem Irvingiem w ramach podpisania i wymiany pięciu drużyn, co zamknie kurtynę przed historyczną dynastią Warriors, która zmieniła grę w koszykówkę.

Kariera Thompsona w drużynie Warriors zakończyła się po 13 sezonach w NBA i czterech mistrzostwach, ale jak pokazały jego najnowsze posty w mediach społecznościowych, wspomnienia i dziedzictwo, które pozostawił po sobie w Bay, pozostaną żywe na zawsze.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

READ  Astros wyprzedza Yankees w drugiej grze ALCS na Homerze Alexie Bregmanie. Czy Nowy Jork może odpowiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *