Klient firmy Costco twierdzi, że dochodzenie wywołane nową polityką informatyczną go zraniło — WHIO TV 7 i WHIO Radio

CENTERVILLE — długoletnia klientka Costco, Leronda Jackson, była wściekła w środę, kiedy pracownik sklepu detalicznego w Centerville powiedział, że twarz Jacksona nie mieści się na odwrocie jej karty członkowskiej.

Firma Costco w całym kraju ogłosiła niedawno nową politykę, która wzywa pracowników do sprawdzania kart identyfikacyjnych członkostwa w sklepie w porównaniu z osobami, które ich używają, szczególnie w kasach samoobsługowych, ponieważ osoby niebędące członkami korzystają z kart innych osób.

W środę wieczorem reporterka śledcza Jackson NewsCenter 7 opowiedziała o swoim doświadczeniu z Johnem. Bedell. Jackson powiedział, że wszystko zaczęło się od przypadkowego dochodzenia w sprawie autoskanowania zapisów, a od tego momentu napięcie rosło.

„Młoda dama powiedziała:„ Muszę sprawdzić twoją kartę. Zajmujemy się rozpoznawaniem twarzy. To jest nasza nowa polityka. Odpowiedziałem, że tak, słyszałem o tym.

Kobieta z Englewood powiedziała więc, że wręczyła pracownikowi swoją kartę członkowską – z kolorowym zdjęciem Jacksona na odwrocie.

„Powiedziała:„ Cóż, to nie ty ”.

„Powiedziałem:„ Mówi Leronda Jackson. To ja ”.

„Więc jestem zraniony. Więc wybacz mi?”

„Powiedziałem, patrz, to ja, to moja wizytówka. A potem, gdy mój głos zaczął się podnosić, powiedziała:„ Cóż, przepraszam, w sklepie jest jasno, może nie mam dzisiaj dobrych oczu. „

Jackson skończył przeglądać jej rzeczy i wyszedł. Wróciła chwilę później, aby porozmawiać z zastępcą kierownika, który przeprosił. Zastępca kierownika Jackson nazwał to „problemem szkoleniowym”.

>> Austin Chaney powraca do WHIO-TV jako główny meteorolog Storm Center 7

Powiedziała, że ​​ktoś z biura firmy powiedział, że zadzwonią do niej w czwartek. NewsCenter 7 nie otrzymał jeszcze odpowiedzi od przedstawicieli firmy Costco.

Jackson powiedział, że pracownik nigdy nie prosił o drugi dowód tożsamości, co rozwiązałoby problem.

Według CNN model członkostwa ma kluczowe znaczenie dla działalności Costco. Opłaty pomagają zwiększyć zyski firmy i pokryć koszty, pozwalając Costco na obniżenie cen. Costco jest znane z oferowania jednych z najniższych cen w branży detalicznej. Roczne składki członkowskie wahają się od 60 do 120 USD. Costco ma wysoką lojalność klientów, twierdząc, że do końca 2022 roku globalny wskaźnik odnowienia członkostwa wyniesie 90 procent. Opłaty te pochłonęły 4,2 miliarda dolarów z 223 miliardów dolarów detalisty w roku fiskalnym 2022.

READ  Zmarł członek YMO i wielokrotnie nagradzany japoński muzyk Ryuichi Sakamoto

Costco obsługuje prawie 900 magazynów na całym świecie, z czego ponad połowa w Stanach Zjednoczonych, donosi Washington Post. W maju Costco wymieniło ponad 124 miliony posiadaczy kart.

Jackson powiedziała również, że podzieliła się swoimi doświadczeniami na swojej stronie na Facebooku o nazwie „Czarne dziewczyny, które kochają Costco”.

„Zdziwiłbyś się, ilu ludziom to się przydarzyło” – powiedział Jackson.

Czego ona chce po drugiej stronie tego, co się stało?

„Chcę zmienić politykę. Znajdź inny sposób. Lub poproś o nie wszystkich innych [membership] Karta i dowód osobisty. lub zatrzymaj autoskanowanie.”

Powiedziała, że ​​nikt jej nie sprawdzał, kiedy płaciła za benzynę w Centerville Costco. „To naprawdę tak, jakby nikt nie pytał, czy dostaje ten gaz” – zauważył.

„Jeśli ludziom, którzy nie powinni robić zakupów w Costco, zależy bardziej niż zadowolenie klientów, każdy pokazuje dowód osobisty, każdy pokazuje swoją kartę członkowską. Nie wybieraj [customers to confront] I nie wybieraj wiśni [customers to confront]— powiedział Jackson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *